Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu combo yeterli olur mu ?

Recommended Posts

Uzun yazıyı okumak istemeyenler için, tibhar carbon shot + tahta ve tibhar volcano lastikler uyumlu olur mu kontrollü atak için? 

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben okulun masa tenisi takımındayım, 17 yaşındayım. Yaklaşık 4 yıldır masa tenisi oynuyorum. İlk olarak hazır bir raket ile başladım (Butterfly Timo Boll Black). Aradan 2 yıl geçti ve yapılabilecek ilk en kötü combo raketi topladım. (friendship instnict tahta, yinhe moon speed lastik ve yinhe qing uzun pütür). Fakat defanstan çok atak oyuncusu olduğumu geç olsa da fark ettim ve yeni bir kombo raket toplamak istiyorum. Öğrenciyim malum çok fazla para veremiyorum raket için, yaklaşık 220 TL bütçe ayırabilirim 2. combo raketim için. Kafamda ise şöyle bir combo var, Tibhar Carbon Shot + tahta ve Tibhar Volcano + lastikler. Oyunu neredeyse her zaman spinli oynuyorum diyebilirim. Yinhe moon speed lastiği kötü olmasa da iyi spin üretiyor ve karşılanamayacak servisler atıyorum. Volcano lastik ile yeni tanıştığım bir arkadaş sayesinde oynadım ve gerçekten kontrollü atak ve spin olarak bana çok uygun geldi diyebilirim(ortalama 1 saat oynadım). Sizce bu comboyu almalı mıyım ? 

Edit: Volcano lastik iyi spin üretir mi ? 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..