Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çok acil yardım (antrenör belgesi lazım)

muratcan1925

Recommended Posts

Arkadaşlar bazılarınız biliyor olabilir. Şanlıurfa Viranşehir'de beden eğitimi öğretmeniyim. Masa Tenisi'ni ilçeye tanıtmaya başkoymuştum :) 

Gençlik spor bir spor kulübü kurdu ve her branştan müsabakalara katılma amacındalar. Masa tenisi dahil. Yalnız sıkıntı şu ki 2. Kademe antrenörlük belgesine sahip olmak gerekiyormuş müsabakalara katılabilmek için. 

İçinizde sahip olan varsa, bir tanıdığı olan varsa, bize yardımcı olacak veya yardımcı olacak kişilere bizi ulaştıracak varsa gerçekten çok sevineceğiz. Tek umudum burası. Şimdiden teşekkürler :) 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Yıllardır bu konuyu yazarım.TMTF nin bir kulağından girer öbüründen çıkar.İlinizde  kulüp düzeyinde 2.kademe antrenör arar durursunuz.Bulamazsanız işte böyle ilan verir çevre illerden yardım istersiniz.Bırakın kulüp düzeyini.MEB ve Halk Eğitim de de TMTF aynı uygulamaya başadı.Okullar hayta bulsun projesinde gönüllü sayılacak (Ders saat ücreti 12,5 TL) .Kademe antrenörlerinde eğitim vermesi engellendi.Engellendi diyorum çünkü getirilen şart şu ""İlinizde 15 adet 1.kademe antrenörü bilgilendireceksiniz (Bu iş TMTF ve İL Temsilciliğinin görevi iken ) ve İl Temsilciliğine dilekçe vereceksiniz 2.Kademe antrebörlük talebi de TMTF se onaylanacak.Siz ancak göreve devam edeceksiniz.İkinci kademe içinde değişik zaman ve illerde yapılan 3 adet seminerede (ücretli) katılmak zorundasınız.Kısaca DEMOKLESİN KILICI  başımızda sallanır durur.Tanrı yardımcınız olsun.Umarım 2.kademe antrenör belgesi bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..