Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dursun Doğan

Burak86

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Derlerki Dursun Doğan istifa ederse 10 kaplan gücünde eder.Etsede 20 kaplan olarak yeniden doğar Ankaragücünün efsanesidir o her şey biter Dursun Doğan bitmez saygılar.Bu arada abi olan alper özbekmidir merak ettim. gene saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Bu konuda Dursun Doğanın emeği göz ardı edilemez.Çünkü Masa Tenisi bu tip antrenörleri bağrına basmalı ve korumalı diye

düşünüyorum.Bana göre yetenekli ve kabiliyetli bir antrenör arkadaşım.ben inanıyorum ki daha iyi işler yapacağına inanıyorum.

Eşine ve kendisine başarılar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Dursun Doğan masatenisine emek veren ve hayatını masatenisi için adayan Türkiyedeki tektük değerli insanlardan biridir.Verdiği emekler olsun yetiştirdiği ve masatenisine kazandırdığı sporcular olsun gözardı edilemeyecek duayenlerden biridir.

Kendisi benim saygı duyduğum ve bana ihtiyacı olduğu anda yanında olacağım bir hocam ve abimdir.

Kendisi masatenisi için kimsenin yapamayacağı fedakarlıklara girecek kadar gözü kapalı ve hayatını bu yönde adayan bir kişiliktir.

Bugüne kadar ve bundan sonrada masatenisine yapacağı katkılardan dolayı kendisine saygılarımı sunarım :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Dusun Hoca yeni bir kulüple anlaştı mı?Ben TİGEM diye duydumda.

Dursun DOĞAN ve Rabia DOĞAN TİGEM'de yeni sporcular yetiştirecekler. TİGEMSPOR minik takım kurdu. 20'ye yakın minik sporcuyla başladılar ve Altındağ Spor Salonu'nda ilk defa sahaya çıktılar.

Ayrıca büyükler içinde yine Dursun DOĞAN tarafından TİGEM Masa Tenisi Spor Salonu'nda ders verilecek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dursun DOĞAN ve Rabia DOĞAN TİGEM'de yeni sporcular yetiştirecekler. TİGEMSPOR minik takım kurdu. 20'ye yakın minik sporcuyla başladılar ve Altındağ Spor Salonu'nda ilk defa sahaya çıktılar.

Ayrıca büyükler içinde yine Dursun DOĞAN tarafından TİGEM Masa Tenisi Spor Salonu'nda ders verilecek..

TİGEM Dursun Hocayı bünyesine katmakla çok güçlü ve popüler bir klüb olma yolunda baya ilerledi.Bir klüb olarak Tigem'in Dursun Hocaya hertürlü desteğini vereceğine eminim. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..