Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Defa Combo Raket Yapacağım

Recommended Posts

Çok basit :) benzin ile. Tahta ile lastik arasına benzin damlata damlata çok rahat şekilde sökebilirsiniz. Lastik yapıştırmayı ise normal lastik yapıştırır gibi yapıştıracaksınız. Hee hazır tahtalar profesyonel tahtalar kadar performans vermez orası ayrı. Ama yapılabilirlik yönünden hiçte zor değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk defa combo raket yapan birinin nasıl yapıştırmasını bekliyorsunuz? Su bazlı solüsyona para vereceğine o parayı tahtaya verse aldığı site yapıştırsa adam gibi tahtası ve combo raketi olsa daha mantıklı değilmi

15-20 liraya kim tahta veriyor hiç kimse ama 15-20 liraya yapıstırıcı alabilirsin . Senin en ucuz alacağın tahtanın hazır raket tahtalarından çokta farkı yok hatta daha iyileri bile var. Bunu en az 20 tane kadar hazır raket tahtası yapmıs biri olarak söylüyorum

Şu hazir raket tahtasina lastik yapistirma dusuncesini ilk kim çikardi merak ediyorum. Hazir raketin lastiklerini nasil sökeceksin? Söksen bile aldigin lastikleri nasil yapistiracaksin?

Ben çıkardım hazır raket tahtasına yapıştırma fikrini. Çok kolay söküyorsun üztteki lastik çıktığında alt sünger çıkmazsa yap bir zımpara cillop gibi olur. Aldığın lastikleri de bir tanıdığından yada teknolojiden faydalanarak yapcak bunun gibi

abimiz çok güzel anlatmış. Bu arada kendiside pek girmesede forum üyemiz. Kendisine buradan selamlar...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok basit :) benzin ile. Tahta ile lastik arasına benzin damlata damlata çok rahat şekilde sökebilirsiniz. Lastik yapıştırmayı ise normal lastik yapıştırır gibi yapıştıracaksınız. Hee hazır tahtalar profesyonel tahtalar kadar performans vermez orası ayrı. Ama yapılabilirlik yönünden hiçte zor değil

Umur haksızlık yapma gayet performanslı olanları da var :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15-20 liraya kim tahta veriyor hiç kimse ama 15-20 liraya yapıstırıcı alabilirsin . Senin en ucuz alacağın tahtanın hazır raket tahtalarından çokta farkı yok hatta daha iyileri bile var. Bunu en az 20 tane kadar hazır raket tahtası yapmıs biri olarak söylüyorum

Ben çıkardım hazır raket tahtasına yapıştırma fikrini. Çok kolay söküyorsun üztteki lastik çıktığında alt sünger çıkmazsa yap bir zımpara cillop gibi olur. Aldığın lastikleri de bir tanıdığından yada teknolojiden faydalanarak yapcak bunun gibi

abimiz çok güzel anlatmış. Bu arada kendiside pek girmesede forum üyemiz. Kendisine buradan selamlar...

Hazir raket tahtasina o butcedeki lastikler takmak fanteziden baska birsey degil,solusyon parasina tahta alsin demiyorum solusyona verecegi parayi tahta butcesine eklesin. Bu kadar parasi varsa hazir raket tahtasini kullanmasina gerek yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..