Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rtük..

Misafir

Recommended Posts

Geçen gün gazetede okudum. Rtük 6 kanala ceza olarak, yayınlanması zorunlu 17dk'lık badminton maçları yolladı.. Bu uygulamayı görünce çok mutlu olduğumu belirtmeliyim. Darısı masatenisi'nin başına. Hem kanallara ceza veriyor hem de spora katkıda bulunuyor.. Şu ana kadar Rtük'ün yaptığı en olumlu iş bu sanırım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Masa Tenisi Türkiye'de "Kahve Sporu" gibi görülüyor.Bence Türk Masa Tenisinin gelişiminin önündeki en büyük engel bu.Bir diğer engel ise masa tenisinin çok "kolay" bir spor olarak yorumlanması.Bence Badminton sıkıcı onun yerine Amerikan Güreşi yayınlasınlar :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

aavni kesinlikle sana katılıyorum bende okul takımındayım ama raket için bi türlü para vermediler. ama basket takımında olsam ayakkabı için 150-200 ytl verirler (!) oun için arkdan 2. el i 100 ytl ye aldım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

arkadaşlar bilmem göreniniz varmı türkspor diye bir kanal çıktı . arasıra masatenisi maçları de gösteriyor. ama kanala badmintonspor demek daha doğru olur . ikide bir badminton reklamı yapıyor. birde badmintonun türkiyede en hızlı gelişen spor dalı olduğundan bahsediyor... bilmem ne kadar doğru. ya bu sporun neresi bu kadar heyecanlı. bir kere işin içinde spin olayı yok. spinsiz raketle oynanan bir spor dalında bence heyecan yoktur. tekdüzedir. sıradandır... YAŞASIN MASATENİSİ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bilmem göreniniz varmı türkspor diye bir kanal çıktı . arasıra masatenisi maçları de gösteriyor. ama kanala badmintonspor demek daha doğru olur . ikide bir badminton reklamı yapıyor. birde badmintonun türkiyede en hızlı gelişen spor dalı olduğundan bahsediyor... bilmem ne kadar doğru. ya bu sporun neresi bu kadar heyecanlı. bir kere işin içinde spin olayı yok. spinsiz raketle oynanan bir spor dalında bence heyecan yoktur. tekdüzedir. sıradandır... YAŞASIN MASATENİSİ...

abi bu kanal kabluloda cıkıyomu??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar olay federasyonda bitiyor gibi. badminton federasyonu gerçekten çok faal Türkiye'nin her yerinde çapında çatır çatır badminton oynanıyor. adamları tebrik etmek lazım. ben kendi adıma tebrik ediyorum. darısı masa tenisi camiasının başına..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar olay federasyonda bitiyor gibi. badminton federasyonu gerçekten çok faal Türkiye'nin her yerinde çapında çatır çatır badminton oynanıyor. adamları tebrik etmek lazım. ben kendi adıma tebrik ediyorum. darısı masa tenisi camiasının başına..

EVET arkadaşlar söylediginiz gibi masa tenisi üvey evlat muamelesi görmeye devam ediyor vede eder çünkü sahip çıkılması gerekiyor o nedenle bu spora fazla bir önem verilmiyor neden ise ferdi olarak yapılabilen bir spor 2 kişi olmanız bu sporu yapmanız için yeterli o nedenle bu spor fazla taraftar bulamaması bu nedenden ötürüdür reklam sponsorunu bulmak zor badminton oynayan az ama tarftarı fazla masa tenisine taraftar nasip etsin .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EVET arkadaşlar söylediginiz gibi masa tenisi üvey evlat muamelesi görmeye devam ediyor vede eder çünkü sahip çıkılması gerekiyor o nedenle bu spora fazla bir önem verilmiyor neden ise ferdi olarak yapılabilen bir spor 2 kişi olmanız bu sporu yapmanız için yeterli o nedenle bu spor fazla taraftar bulamaması bu nedenden ötürüdür reklam sponsorunu bulmak zor badminton oynayan az ama tarftarı fazla masa tenisine taraftar nasip etsin .

heralde millet rallileri :D: gorse masatenisi tutkunu olur bazı tanıdıklarım atina olimpiatlarında masa tenisi maclarını izlediklerinde herifler ne guzel oynuyor yaw diolardı :D: ordan hesap edin artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
masa tenisiyle ilgilenilmemesinini nedeni bence zor gelio badmintonu benim 5 yaşındaki kardeşim bile oynar topa vuruyosun gidiyo masa tenisi zor gelio

bence böyle bir yorumda bulunmak çok yanlış olur;illa ki badmintonın da kendine özgü vuruşları ve kendine göre Zorlukları vardır;nasıl ki raketi eline yeni alan ve oyunun inceliklerini bilmeyen bir masa tenisçi oyunu sadece hobi olarak görür ve profesyonel olarak yaklaşmayarak 1-2kişiyi yense bile kendini üstün görürse;badmintona için yapılan bu yorum da buna benzer..

sevmiyor olabiliriz ama lütfen tüm sporlara saygı duyalım ki masa tenisine de saygı duyulmasını bekleyebilelim!!

badmintonla uzaktan yakından alakam yok ama bunları rahatlıkla söyleyebiliyorum;bilin ki her spor dalı,sanat dalı ayrı bir dünyadır..

örnek olarak mükemmel bir badminton sayısı:

http://www.youtube.com/watch?v=RZ2k-tsX5KE

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..