Jump to content
Masatenisi.org Forum

Toplama Raket Tavsiye

kenan

Recommended Posts

Her markanın kötü, vasat, iyi, çok iyi ürünleri var. Öncelikle oyun tarzınızı belirleyip ona uygun ekipman seçmeniz gerekir. İmkanınız varsa bir antrenörden veya iyi bir oyuncudan yüzyüze öneri almak en doğrusu olur. Bu imkanınız yoksa allround özellikli tahtalardan seçebilirsiniz. Başlangıçta karbon katmanlı tahtalardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Lastik olarak 1.9 - 2.0 mm kalınlıktaki All, All+ lastikler arasında seçim yapabilirsiniz. Başta hızlı bir kombinasyon seçerseniz tekniğiniz zor gelişir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her markanın kötü, vasat, iyi, çok iyi ürünleri var. Öncelikle oyun tarzınızı belirleyip ona uygun ekipman seçmeniz gerekir. İmkanınız varsa bir antrenörden veya iyi bir oyuncudan yüzyüze öneri almak en doğrusu olur. Bu imkanınız yoksa allround özellikli tahtalardan seçebilirsiniz. Başlangıçta karbon katmanlı tahtalardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Lastik olarak 1.9 - 2.0 mm kalınlıktaki All, All+ lastikler arasında seçim yapabilirsiniz. Başta hızlı bir kombinasyon seçerseniz tekniğiniz zor gelişir.

öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. oynayış tarzı olarak daha çok savunma şeklinde özellikle çok hızlı topları geri çevirmekte iyiyim çok teknik bilmediğimden hızlı vuramıyodum ama artık yavaş yavaş internetten araştırarak öğrenmeye başladım. ilk defa raket toplayacağım için hangi markayı kullanacağımı bilmiyorum marka model olarak önerebileceğiniz tahta lastikler var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumdaki ikinci el kombinasyon satanlarla görüşebilirsiniz veya masatenisi.com gibi sitelerle yazışıp stilinize uygun bir raket toplatabilirsiniz. Marka olarak ben Stiga'yı önerebilirim, ama bir başkası Butterfly ya da Donic diyebilir. Tahta olarak başlangıçta Stiganın Allround özellikli tahtaları veya Avalox'un P500 model tahtası işinizi görebilir. Bunlar nispeten kontrollü tahtalar. Lastik olarak da fazla kalın ve atak olmayan lastik tercih edebilirsiniz. Eğer raketin bir tarafını daha çok defans için diğer tarafı hücum için kullanıyorsanız lastikleri ona göre de seçebilirsiniz. Şunu unutmayın: yanınızda sizinle oynayan kişi dahi size tam olarak uygun raketi bir çırpıda size söyleyemez. Sizin oynayarak, topu hissederek, vuruşları deneyerek kendinizin belirlemeniz gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..