Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tabletennis11.com Yabancı Internet Sitesi Alışveriş Deneyimim

Recommended Posts

S.a. arkadaşlar. Yine forumdan öğrenerek bahsettiğim tabletennis11.com dan 3 defa alışveriş yaptım.

İlk alışverişim 200 euro'nun üstü olduğu için site kampayası olarak %20 indirim aldım. 2 tane kombo raket siparişi verdim.

10 günde elime ulaştı. 2-3 kutu da yeni nesil plastik top almıştım. tahta ve lastiklerin kutu ve ambalajlarını bile göndermişlerdi.

Paketleme harikaydı. Ptt kargodan teslim almıştım.

Lastikleri yapıştırıp kenar bantlarını (tabletennis11.com yazıyor) çekip göndermişlerdi.

Raketler hızlı gelince başka sipariş verdik. o siparişim 2 hafta önce cuma gece vermiştim. Çarşamba günü aras kargo kapıma getirdi :D

Sipariş 2 kombo raketten oluşuyor ve tutar 160 küsür euro idi.

Benim raketi arkadaşım çok isteyince bu gece tekrar sipariş verdim. Su bazlı yapıştırıcısından kenar bandına kadar.

2 kombo raket ve 2 tibhar lastik. 168 euro tuttu.

Demek istediğim bu siteden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Gümrüğe ürünler takılmadı. Gelen ürünler orj ve kaliteli.

Kombo yapmak isteyenler site isterseniz cilalayıp kesip yapıştırıp gönderiyor.

Maalesef yurt içi siteleri çok pahalı fiyatlara satıyor.

Saygı ve sevgilerimle.

n2BJ9M.jpg

vRqJA4.jpg

QW9p8y.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gumruge takilip takilmamasi tamamen sans benim takilan gonderim de oldu.kimisinde odeme bilgisi istediler(sinirin altindaysa uygulamamak icin veya o ucrete gore vergi uygulamak icin), kimisinde direk internet sitesinden bakip ortalama bir ucretlendirme yapmislardi

Söylediğiniz doğru. Şans da olabilir. Kutu üstünde hediye ve düşük ücret tutuluyorsa sıkıntı çıkmıyor.

Gümrük ne kadar vergi uyguluyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kutu atılalı çok oldu. Dhl getirmiş İstanbul gümrükte aras devralmış. 3 günde teslim aldım şok oldum resmen.

Dhl için 10€ kargo ücreti isteniyor sitede. Ben free shipping tercih etmiştim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle bilgi için teşekkürler elbetbirgun2 dostum. Bu gümrük işleri gerçekten şans, bildiğim. Kadarıyla 75 EUR üzeri olursa vergiye tabii edilme durumu oluyor. Gümrük memuru diyelim paketten şüphelendi, size ihtarname geliyor. Gelin gümrük adınıza paket var yazıyor bu ihtarnamede, siz gidiyorsunuz ve gözünüzün önünde memur açıyor paketi ve diyor ki "Bakalım ne almışsınız" adamlar ne oldunu anlamaz sanmayın bilgisayardan açıp giriyorlar internete ve ortalama bir fiyat bilgisine sahip oluyorlar. Size ödeme tutarını gösteren bir belge göstermenizi istiyorlar aksi halde internette gördükleri fiyatı rayiç bedel kabul edip ona göre muamele yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maalesef butterfly ürünleri çok az var. Yapıştırıcı ve tekstil ürünleri gibi.

Diğer markaların bir çoğu var ve ürün çeşitliliği gayet yeterli. Sonuç olarak yurtiçine göre %40 a varan bir uygunluk söz konusu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lrbzVp.jpg

nmJGBa.jpg

1DGnXb.jpg

S.a. arkadaşlar. Ürünler ofislerini taşıdıkları için bir hafta gecikmeli kargolandı. Cumartesi kargo girişi yapılan paket perşembe günü aras kargo ile kapıma getirildi.

Ürün kolisi üstünde 14,5 euro yazmışlar :D

Herhangi bir sıkıntı çıkmadan gümrükten geçti.

Dhl ye de teşekkür ederim 2 günde ülkeme getirdiği için.

Raketimi hemen denedim. İşçilik çok güzel.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..