Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antalya Kurumlar Ligi 2015

Recommended Posts

Merhaba

Biz Kırıkkaleden geliyoruz. Kemer Kapalı spor salonunu sygic navigasyondan buldum kemer merkeze yakın.

Biz Kemer Palmet Otelde konaklayacağız. 4 ya da 5 yıldız olması lazım. Herşey dahil konseptinde ve denize sıfır. İnternette numaraları var.

Salona 3 km.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Biz Kırıkkaleden geliyoruz. Kemer Kapalı spor salonunu sygic navigasyondan buldum kemer merkeze yakın.

Biz Kemer Palmet Otelde konaklayacağız. 4 ya da 5 yıldız olması lazım. Herşey dahil konseptinde ve denize sıfır. İnternette numaraları var.

Salona 3 km.

Saygılar...

fiyat olarak ne kadara anlaştınız hocam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de merak ettiğim birşey var sizlere sormak istiyorum. Malum kurumlar liginde aynı kurumdan 2 kişi (aynı bordroya sahip) ve 1 misafir oyuncu hakkınız var. Bulunduğunuz illerde bu uygulanıyor mu ? Yoksa örnek veriyorum abc metal çelik diye bir takıp çıkıp o şehirdeki iyi sporcular orda toplanıyor mu ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de merak ettiğim birşey var sizlere sormak istiyorum. Malum kurumlar liginde aynı kurumdan 2 kişi (aynı bordroya sahip) ve 1 misafir oyuncu hakkınız var. Bulunduğunuz illerde bu uygulanıyor mu ? Yoksa örnek veriyorum abc metal çelik diye bir takıp çıkıp o şehirdeki iyi sporcular orda toplanıyor mu ?

Bulunduğum ilde de bu uygulanıyor hemen hemen. Bu arada fiyat 60 TL kişibaşı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..