Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Ucuza Raket Toplamak

Recommended Posts

Merhabalar öncelikle şunu söylemek istiyorum;

Biliyorum çok fazla bu konu hakkında gereksiz konu açılıyor ama benim problemim farklı.

Ben 5 yıldır masatenisi oynuyorum hep tercihimi hazır raketten yana kullandım maalesef. butterflyın bir raketiyle yıllarca oynadım ama geçenlerde kayboldu ve bende raket toplamaya karar verdim. Ama problem şu ki Ben üniversite öğrencisiyim. Ve hemen hemen her öğrencinin ortak problemini paylaşıyorum (parasızlık). Kısacası bütçem çok kısıtlı 120lira kadar.

Size sorum bu paraya raket toplayabilir miyim. Eğer toplayabilirsem bu seçimimi nelerden kullanmalıyım. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Oyun tarzım:

FH %80 atak %20 defans

BH %70 atak %30 defans

Yani Yüksek spinli orta ayar bir raket istiyorum.

Ama yorumlarda gördüğüm kadarıyla herkes yeni toplama rakete geçenlere en fazla All+ Sınıfı tahta önermiş...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önce forumda bu konu ile önceden yazılanları oku derim, "yeni başlayanlara", "ekipman tavsiyesi isteyenler" kısmında aradığın cevapları bulabilirsin.

Ciddi anlamda bu konuda forumdaki her konuyu didik didik ettim ama tavsiye edilen kombinlerin fiyatları genelde çok yüksek. Ayrıca şunu söylemeyi unuttum. Benim boyum 1.90 ellerim de dolayısıyla büyük. Geçen elime bir arkadaşın raketini aldım sapı çok ince kalıyor. Konularda bundan da hiç bahsedilmemiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce yaxmıştık okumaman zor, yine de diyelim, 120tl varsa bekle 200-250 olunca tekrar bakmaya başla...

Öğrencilikte maalesef o 120lira hiçbir zaman 200lira olamıyor :)

Çok teşekkür ederim yorumunuz için aradığım cevap buydu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..