Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hinoki Ve Karbonlu Tahta Için Lastik Tavsiesi

safa51

Recommended Posts

merhabalar forum sakinleri

elimde bulunan donic waldner legend carbon tahta için yumuşsak spin yapabileceğim kadar yapıştırmasınında(zıbanmak) bir o kadar güzel olan bir backhand lastiği arıyorum. forehand için yasaka rakza 7 düşünüyorum. ama backhande karar veremedim düşüncelerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Safa51

Donic Waldner Carbon merak ettiğim bir tahta. Butterfly Primorac Carbon'a çok benzediğini söyleyenler var. Daha önce hiç Primorac Carbon kullandınız mı, karşılaştırabilir misiniz? Teşekkürler.

safa daki waldner legend carbon bir de waldner senso carbon var carbonlar karısmasın,

maalesef ben de primorac ile oynamadım :/ ama violin ile benzer hissi var legend carbon un violin den biraz daha hızlı, sut cekmek inanılmaz keyifli blok yapmak zorunda kaldıgınızda biraz sıkıntı oluyor (benim bilegim kutuk gibi oldugundan da olabilir dabi :) uzerinde omega4 asia ve sigma europe I ile kullanıyorum bana cok cok hızlı geldi.

sizin hız ile sorun yasamayacak kadar yumusak bir bileginiz varsa bu fiyata kullandıgım en iyi tahtalardan biri diyebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bildiğim primorac carbon ile waldner carbon'un zerre alakası yok. Waldner carbon primorac carbon'a göre çok daha kontrollü yavaş ve yumuşak...

Aşağıdaki linkte birisi birbirine bayağı benzediğini söylemiş. PC'nu çok seviyor olsamda çok hızlı ve kontrolsüz bulurum. WLC'nun PC'na göre yavaş, yumuşak ve kontrollü olması çok güzel bir şey aslında. Dün WLC sipariş vermek için sepete ekledim, işim çıktı bir geldimki FL sap bitmiş. :uzgun:

https://braamttworld.wordpress.com/2014/05/30/butterfly-primorac-carbon-vs-donic-waldner-legend-carbon/

Yorum ve cevaplarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..