Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trm Raket

Recommended Posts

İlk defa Face de görüp yazıştığım bir firma. Web siteleri olmadığı için Facebook sayfası açmalarını önermiştim. Bir gurup kurmuşlar.

https://www.facebook.com/groups/777961025626994/

Tahta üretimi yapıyorlar. Forumda deneyen ya da bilen kimse var mı?

7-8 Martta Adana'daki veteran turnuvasına geleceklermiş. Geldikleri zaman inceleme fırsatım olur ürünlerini.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7-8 Martta Adana'daki turnuvaya tanıtım için örnek tahtalarını getireceklermiş.

Turnuva komitesine iletişim bilgilerini verdim. Belki planlı bir etkinlik yapabilirler.

Yerli üretim fikrini güzel bir girişim olarak görmeme rağmen. İlgili firmanın sektörde tutunma açısından stratejik olarak hata yaptığını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanınırlık konusunda çok eksikleri olmasına rağmen tanıtım ve pazara giriş stratejileri ile ilgili konuları çok kolaylıkla profesyonel yardım alarak çözebilirler.

Fakat asıl sıkıntı sektördeki dengeleri iyi okumak ile ilgili. Antrenör, sporcu, tedarikçi üçgeninde doğru konumlanmak gerekir. Gözlemlediğim kadarı ile o üçgendeki ilişkiler biraz kırılgan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..