Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Bayan Takımı Final Yolunda İlk Maçını Kazandı

Recommended Posts

Fenerbahçe Bayan Masa Tenisi Takımımız, ETTU Şampiyonlar Ligi Yarı Final ilk maçında Almanya'nın Berlin Eastside takımıyla deplasmanda karşılaştı. Berlin Marzahn'daki Freizeitforum'da oynanan müsabakayı 3-1 kazanan ekibimiz final yolunda önemli bir avantaj elde etti.

Karşılaşmada ilk olarak ekibimizden Elisabeta Samara görev aldı. Xiaona Shan karşısında tutunamayan oyuncumuz ilk seti 3-1 kaybetti. (11:3, 11:5, 7:11, 11:5) İkinci karşılaşmada ise Çinli oyuncumuz Wu Yang, Georgina Pota’yu aynı skorla yendi ve maçta durum 1-1’e geldi. (11:9, 9:11, 5:11, 6:11)

Irene Ivancan ile Petrissa Solja arasında oynanan üçüncü karşılaşma ise büyük çekişmeye sahne oldu. Sporcumuz Irene Ivancan, rakibi karşısında 3-2’lik üstünlük kurunca müsabakada durum 2-1 lehimize döndü. (15:13, 7:11, 4:11, 11:8, 3:11)

Dördüncü sette Çinli oyuncumuz Wu Yang tekrar sahneye çıktı. Xiaona Shan’ı 3-0'la (9:11, 7:11, 9:11) geçen başarılı oyuncumuz Takımımıza 3-1'lik galibiyeti getirdi.
Rövanş maçı 24 Ocak Cumartesi günü İstanbul'da oynanacak.
NOT:Yazı Fenerbahçe'nin sitesinden alıntıdır.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe TV yayın akışına göre cumartesi saat 13.00 masatenisi maçı canlı yayını var görünüyor.Salona gidemeyenler Fenerbahçe TV den izleyebilirler.

http://www.fenerbahce.org/kurumsal/detay.asp?ContentID=330

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe Bayan Masa Tenisi Takımımız, Şampiyonlar Ligi Yarı Finali’nde son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Alman ekibi Berlin Eastside takımını eleyerek, adını finale yazdırdı. Yarı final ilk maçında rakibini Almanya’da 3-1 yenen Takımımız, İstanbul’da oynanan rövanş maçını da aynı skorla kazanarak Şampiyonlar Ligi’nde üst üste ikinci kez finale yükselme başarısı gösterdi. Fenerbahçemiz finalde Avusturya ekibi Linz AG Froschberg ile karşılaşacak.

Not:Yazı Fenerbahçe'nin sitesinden alıntıdır.

Wu Yang yine iki çekti.

Günün maçını Samara oynadı deplasmanda yenildiği rakibi Xiaona Shan’ı 2-0 geriden gelerek 3-2 yendi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Kartal ben sana bisey danışacaktim ben bu ligler hakkinda bilgi istiyorum sizden yardimci olursaniz çok makbule geçer

Yani ben 16 yaşındayım lise 2 deyim 8.sınıfta katılmıştık okul olarak edirne 3.lügümüz vardı ondan sonra başka turnuvaya katılmadım ben şimdi ne yapabilirim yani Liglere girmek falan şu süper lig falan nasıl oluyo girmek avrupa milli takım falan internetten araştırdım hiç bi yerde yok arkadaşlar sizde bilgiliyseniz lütfen yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Fenerbahçe masatenisi bayan takımı final maçının ilk ayağı olan maç için 15-3-2015 Pazar günü( Yayıncı site 17,15 yazıyor ama bize göre 1 saat ileri zaman farkı olabilir) Avusturya ekibi Linz AG Froschberg ile deplasmanda karşılaşacak.Masatenisi severlerler için paylaşmak istedim.Aşağıdaki linkten canlı izleyebilirsiniz.

http://www.laola1.tv/en-int/live/linz-ag-froschberg-fenerbahce-sport-club/304494.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Fenerbahçe maçı(final maçı) başlıyor.

http://www.fbtvonline.com/

http://www.laola1.tv/en-int/live/fenerbahce-sport-club-linz-ag-froschberg/312696.html

Üzücü haber! çinli defans oyuncu Wu Yang milli takım kampında olduğu için malesef takımda yok ama onun yerine diğer çinli oyuncu Wen Jia oynuyor onu aratmıyacağını umuyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..