Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Önerisi

Recommended Posts

Merhaba ben masa tenisine yeni başladım ve fazla spin atamıyorum aslında hiç atamıyorum bana fazla spin atmayan kontrol edwbileceğim bir raket lazım genelde hem defans hem atak yapıyorum dorumu okudum ALL veya ALL+ farketmez hatta ALL+ daha iyi olur tamam buraya kadar herşey tamam asıl konu raket toplayamıyorum çok pahalı geliyor bana hazır iyi kontrol eden orta hızda spine o kadar gerek olmayan bir raket lazım raketi ve nereden alacağımı yazarsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada biraz araştırma yaptım hepsi burada da zhang jike silver hazır raket micheal haze, schlager hazır raketleri var micheal haze kontrollü atak zhang jike full kontrol schlager de spin raketi diye anladım ben kontrollü atak istiyorum fakat yazılanlar doğrumudur emin değilim link burada

http://www.hepsiburada.com/liste/butterfly-michael-maze-silver-hazir-raket-85060/productDetails.aspx?productId=sporbut81890&categoryId=27079374

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o yazılanlara çok itibar etme. kontrollü atak, full kontrol filan değildir onlar. gelişi güzel yazılmış, satış/pazarlama taktiği. bence tsubasa arkadaşımızın önerisi önemse, bekle ve biriktir, başlangıç aşamasında seni doğru eğitecek bir raket seç derim. senin de bahsettiğin gibi tahta olarak all + yada off - kategorisinde, hareketleri hakkıyla yapabileceğin bir tahta seçimi güzel olur. ayrıca spin atamıyorum diye de bişey yok. oyunun en önemli unsurlarından biri de spin. yavaş yavaş atıp, gelen spine blok, ileriyleyen aşamalarda spine spin karşılıkları da vermen gerekir. bu konuyu geliştiremezsen pek zevkte alamazsın oyundan. lastik konusunda daha deneyimli arkadaşlarımız sana yardımcı olurlar.. hazır raketin iyi bir seçim olmayacağını belirtmek istiyorum. başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah allaaah...

efenim boyle saskınlık icinde kalacagınıza daha acıklayıcı yazılar yazsanız da arkadaslar faydalansalar ? oturdugunuz yerden konusun siz dabi :)

sanırım arkadas illa nokta atısı istiyor :) aha da nokta atısı git kenndine cift taraflı lkt pro xp al en incesi neyse ondan bir de ucuz bir all tahta al stiga allround classic olur o kadar para vermem dersen joola al bak keyifne...

aha da linkleri (lastigi 2 tane hesapla dabi ayrıca konusursan masatenisi.com sana yapıstırıp gonderebilir.)

http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=992

http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=640

hala tavsiye istersen adresini bana gonder ben tahtamı alıp geleyim sana (1 metrelik handmade mese)

bunlarla 1 sene oyna sonra tsubasa abine sor anlatsın sana ne lazımsa :)))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..