Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kırılan Timo Boll Alc

bmc

Recommended Posts

Herkese merhaba. Arkadasimin iki yıldır oynadigi alc si spine kalkerken masanin kenarinda kaldi sapida elinde :) cok ta memnundu raketten yeni den alc almak istedi ama cok pahali oldugu icin vaz gecti. Alc ye alternatif alc ayarinda daha uygun ucretli onerebileceginiz carbon tahtalar nelerdir yardimci olursaniz seviniriz. Simdiden tesekkurler. İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah bi daha gostermesin diyelim. Ben o risklere karsi 12 dolarlik tahtayla oynuyorum. Kirilirsa yenisini almak maddi acidan cok zorlamaz cunku. Sorunuza gelirsek timo boll spirit ve maze tahtalar alc serisinden biraz daha ucuzdu hatirladigim kadariyla. Ama onlara da ucuz denemez. O kadar para verebilecekse yeniden alc almasinda fayda var. Yok alamam derse Yinhe'nin oldukca ucuz fiyata guzel carbon tahtalari var. Birkac tanesini denemistim. Fiyat performans acisindan fazlasiyla tatmin edecektir arkadasinizi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok sağolun taziye mesajlarınız için :) iyi niyetin için sağol saadettin abi o anlık sinirmi üzüntümü bilmiyorum raketi yakmış. alc dengi bi raket arıyoruz ikinci el alc bulabilirsek alıcak ama zor gibi. yinhe raketlere falan bakıyor ucuz oldukları için ama onlardanda kararsız pek güvenemiyor. o yüzden alc benzeri tahta tavsiyesi bekliyoruz bilen buyuklerimizden kardeşlerimizden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..