Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlanımın Kaldırılması

Burak Yılmazer

Recommended Posts

:) :) Harbiden öyle .. Bu ekipman satış olayı eskiden solüsyonlu zamanlarda (M.Ö 10.000.000 ) forumun sakinlerinin yararına olsun diye açılmıştı Keza herkesinde işine yarıyordu ( Mesela biz senden bir Tbs yi aldığımızı hatırlıyorum 5-6 yıl önce ozan abi uzun süre kullandım o tahtayı :) ) Ama forumda devamlı olan arkadaşlarımız vardı.Sıfır lastikler pahalıydı ve solüsyonla 2. el lastikleri tahtalar işimizi görüyordu. Şimdi adam sadece malını satmak için foruma giriyor çıkıyor. Yurtdışından sipariş ediyor burda satıyor veya alıyor klüpten ordan burdan burda satıyor.

Bu 3 malzeme olayı bence de iyi oldu. Sonuçta burası bir forum dükkan değil forum sakinlerinin yararına olsun diye açıldı. Bazı arkadaşlarımız bu yasağı bilmeyerek deldiğini bende gördüm.

Yasak olsada başka bir sayfada ilan açar adam isterse içinde 100 tane malzeme olsun burda o ilanı paylaşır yine 3 değil 100 olur ama başka site üzerinde burada tek ilan olur sen niye bu kadar satıyorsun diyemeyiz bence. Forumun zaten eski sakinleri giremiyor işinden gücünden veya girmek istemiyor bilmiyorum birde yenilerle uğraşıyoruz . Bu uğraşıyoruz kısmı daha çok Ozan abi senin için geçerli allah kolaylık versin :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayıdan da önemlisi lastik satarken foto konması ve süre hakkında doğru bilgi verilmesi. İkinci el lastik gerçekten çok zor. Ben hiç satmam hiç de almam. Bir de kullanıcılar hakkında diğer üyelerin bilgi ve not vermesi bence yararlı olabilir. Ben emre imamoğlu'nun sattığı lastik dahil her şeyi alırım. Çünkü çok yeni ve çok ucuz.

Her neyse olanaklar kısıtlı ve gerekli kontrolleri yapamıyoruz o yüzden alanlar da iyi düşünsünler.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gözden kaçan başlıklar, mesajlar, kural ihlalleri vs olabilir. Tsu'nun da dediği gibi "Raporla" butonunu kullanarak bize yardım edebilirsiniz. "Hazır şu sıra foruma bakan yok, bari ben de bir başlık patlatayım" derseniz, bu sömürüye girer.

Ayrıca bu tarz bir başlığın yeri "geri bildirim" değil, "sohbet ve diğer konular" kısmıdır. "geri bildirim" bölümü, alışveriş sonrası satıcılar ya da alıcılarla ilgili yorumların yapıldığı yerdir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz söylemeye devam edelim yenilerde öğrensin arkadaşlar.

Bu site öncelikle bir masa tenisi dostluk sitesi. Ticari bir site değil.

İçlerinden üyeliklerini silenlerde olacaktır yeni üye olanlarda...

Amacımızın herkesi kazanmak olduğunu biliyoruz çok şükür. Anlayacak zekası olanlarda farkedecektir.

Önemli olan niyettir. Niyetin saygıdan ve sevgiden geçiyorsa zaten o zaman karşılığını alırsın. Hem bizlerden hem bulunduğun çevrenden..

Hadi servis atmaya, blok ve spin yapmaya devam..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..