Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oyun Tarzım

hsvncnhmz

Recommended Posts

Arkadaslar merhaba öncelikle , masa tenisi oynuyorum oynayış şeklim genelde bol spin bh ve f ' de de attackdır.
Elimdeki raket Butterfly Wakaba D-13 oynayış tarzımı rakete göre mi şekillendirmeliyim yoksa bildiğim gibi devam mı ediyim .
Oynayış şeklimi rakete göre şekillendirceksem sizce nasıl oynamalıyım ? Bu arada bhdim iyidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence raketin de özelliklerini dikkate alarak bh'de ortaya karışık spinli attack, fh'de yeri geldiğinde spin yeri geldiğinde attack, ruh haline göre kesik, üzerine bir tutam şhoot-up, ve smash ile bitiriş ve elbette kontrollü oynayıp boş zamanlarında lob yapıp küşleme, ve bişbiş ile loop, fh'de bumbum yapabilirsin. Bu arada ayağım 46 numaradır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar merhaba öncelikle , masa tenisi oynuyorum oynayış şeklim genelde bol spin bh ve f ' de de attackdır.

Elimdeki raket Butterfly Wakaba D-13 oynayış tarzımı rakete göre mi şekillendirmeliyim yoksa bildiğim gibi devam mı ediyim .

Oynayış şeklimi rakete göre şekillendirceksem sizce nasıl oynamalıyım ? Bu arada bhdim iyidir.

Merhaba,

Elinizdeki raket Butterflyın hobi versiyonudur. Dolayısıyla bu raket ile fazla bir kombinasyon yapamazsın. Bu raket ile bildiğin gibi oynamaya devam et. Eğer oyunumu ilerletmek istiyorum dersen öncelike yeni bir kombi alarak işe başlayabilirsin.

Selamlar,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..