Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Değerlendirmesi Ve Karşılaştırma

groove82

Recommended Posts

Şuan elimdeki mevcut ekipmanlar :

Tahta : Andro Carbon Light Super Core OFF +

Lastikler : Andro Hexer Hd ( çift taraflı )

Hissettiğim sıkıntılar : Forhand tarafında lastiğin karakterinden dolayı sert bir yüzey ve his. Güçsüz fh topspin ( benimle de alakalı tabi. ) Haftada 1 gün antreman yapabilen bir kişi olarak atak bir raketin oyuncuya olumsuz etkileri. Rakibin Fh inden gelen etkili topspinlerin orta mesafede lastiğimde tabir gereği gümlemesi ya da geri gönderimde fileye yapışması. ( Bh tarafında güzel bloklar ve etkili topspin elde edebiliyorum. Etkili kesikler de üretilebiliyor kanımca. ) Fh tarafında hata yapıyorum. Ancak fh tarafında masaya yakın kontra vuruşlarda etki var bu da güzel tarafı.

Geçmek, geliştirmek istediğim ekipmanlar :

Tahta : Butterfly Viscaria OFF

Fh : Yasaka Rakza 7 Soft (2,0 )

Bh : Andro hexer Hd

Elde etmek istediklerim :

Daha yumuşak ve güçlü topspin hissi. Forhand tarafında kontrol. Masanın bitiş çizgisinin biraz daha önüne düşen toplar. Orta mesafede karşılıklı topspinlerde 3 veya 4 üncü rallide fileye yapşmamak. (Fh)

Ekipman konularında deneyimli biri değilim. Daha önce çift taraflı Andro plazma 2,0 lastikler kullandım. Daha sonra hexer hd ile devam ettim. Tamamen arkadaş / dost tavsiyelerinden yola çıkarak ve sezgisel olarak bu komboyu düşünmeye başladım. Değerli yorumlarınızı, eklemek istediklerinizi paylaşırsanız memnuniyet duyarım. Herkese iyi günler dileklerimle. ( Uğur )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım forehandinize yumuşak orta mesafe topspin lastiği arıyorsunuz. Vega europe sigma 2 euro nittaku fastarc s1 güzel olacaktır. Toplarınız fileye takılıyorsa atış açısı yüksek olan lastikler sizi rahatlatacaktır (örn tenergy 05, 05 fx). Backhandde hexer ile rahat ediyorsanız onu kullanmaya devam edin ancak hexer hd ağır bir lastik tahtanız çok ağır olabilir. Onun için ise butterfly balsa off tahtası hafif ve topspin tahtası olacaktır. Tabiki karar sizin :)

Bol spinli günler :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..