Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketimi Nasıl Temizlemeliyim ?

mavi ege/musa sina

Recommended Posts

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDİMCİ OLUN. EVEDE TİBHAR SPREY VAR AMA SİLİCİ BEZİ KURUDU.

RAKETİMİ SİLMEM İÇİN:

ISLAK MENDİL Mİ

YENİ BEZ ALMAMI MI ÖNERİRSİNİZ

PAMUĞU ISLATIP MI SİLMEMİ

ÖNERİRSİNİZ

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Avrupa lastikleri için maç sırasında sayı aralarında hohlayarak el bileğinin terden yoksun kısımlarıyla silinebilir maç sonrasında da istenirse pamuk ve ılık suyla dairesel yörüngede silinebilir eğer temizleme köpüğünüz varsa özel süngere gerek yok bulaşık süngerinin sarı yumuşak kısmını kullanarak lastiğin temizliğini sağlayabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastigi icin temizleyici sprey sart hohlamakla olmuyor,yapiskansiz lastik icin bence gerek yok. Kurudu derken ne demek istedin anlayamadim ama bulasik sungerinin yesil tarafini kes sari sungeriyle sil ben oyle yapiyorum.Pamuk falan gerek yok dagiliyo parcalari yapisiyo falan..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaç sene kaç çift Çin lastiği kullandınız? Şart demek doğru mu? Ben senelerce kullandım su ile ve güderiyle sildim hiç sorun yaşamadım. Spreyler ise birçeşit çözücü olduğumu için lastiğe uzun vadede zararı olduğunu düşünüyorum...

Friendship,dhs ve yinhenin yapiskanli lastiklerinin neredeyse hepsini kullandim,turtle gibi lastiklerde kullandim sprey sart dememin nedeni hohlamakla olmuyor,su ile olur. Hohlamakla olmuyo macin ortasinda masaya koyunca yada yanlislikla lastik tarafi gelince tozlaniyor spreyle siliyorum hohlayinca gitmiyo uzerindeki tozlar bu yuzden sart dedim mac yaparken,ama eve gidince vs su ile silerim bende. Ama pamuk kesinlikle tavsiye etmem kullanmanin mantigida yok,tek kullanimlik birsey ve parca birakiyo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..