Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket Tavsiyesi

gece yanlısı

Recommended Posts

Arkadaşlar daha öncede tavsiye istemiştim. kafam karıştı tekrar sormak istedim. İlk combo raketim. Masayaya yakın oynuyorum oyun içinde genelde masaya yarım metre mesafede durarak oynuyorum. atak ve spinli oynuyorum ilk defa combo raket alacağım. Genelde ortak tavsiye tibhar samanov alpha tahta olarak oldu

lastik konusuna takıldım

mercury 2

moon pro

vega asia tavsiye edildi

Masatenisi comda vega musa'yı tavsiye etti.

Bana uzun süre kullanacağım 2-3 sene (Günde 1-2 saat oynuyorum) tahta ve yüz combinasyonu önerirmisiniz.

Samanov alpha uygun tercih mi yüzleri Avrupa alırsan memnun kalırsın deniyor. Siz ne tavsiye edersiniz.

Samanow alphaya çif taraflı vega asia düşünüyorum. Yoksa daha iyi bi combinasyon olabilirmi bu bütçeye uygun

Bütcemi 300Tl ye çıkardım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2-3 sene aynı lastik? Lastiği ömrü o kadar değil. Aşınmasa bile durduğu yerde bayatlar. O yüzden sürekli olarak performansı düşer. Siz bir seneyi geçirmeyin. Lastikleri de farklı farklı seçin ki profesyonel lastiklerin arasında farkı anlayın. Hangi tip lastikleri sevdiğinizi bilin bir sonraki sefer sevdiğiniz lastikten iki tane alırsınız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..