Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rakza 9 Ve Rakza 7 Kullananlar Buraya..

Recommended Posts

Ben Rakza 9 almak istiyorum.. Sert ve hızlı lastikmiş ayrıca fiyatı da uygun geldi.. Kullananların görüşlerini alabilirmiyim ayrıca Rakza 7 ve Tenergy`den ne gibi farkları vardır?

Buradan Rakza 9`un özelliklerine bakabilirsiniz http://www.tabletennisdb.com/rubber/yasaka-rakza-9.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba rakza 9 benim en sevdiğim lastiklerden biri..

Sevgili swan ın linkini verdiği diğer konuda da denildiği üzere ben vega pro yu çok seven biri olarak bu lastiği daha da çok sevdim.

Kişisel kanaatim emsal lastiklerden hexer hd den hafif olduğu ve kullanımının da tenergy (fx olmayan) lere göre daha kolay oluşu blokların ve masa üstü dropların kısacası pasif vuruşların hepsinde fx olmayan tenergy lere göre daha rahat ve daha kontrollü olması, spini tabii ki bir tenergy değil ama kesinlikle çok çok tatminkar ben 5 katman ve 7 katman ağaç tahtalarda 2mm ve max süngerlisini kullandım bunların her ikisi ilede masaüstü kontra spin - punch - blok - dolu servis atma - dolu kısa kesik top ittirme gibi vuruşların hepsinde çok çok rahat ettim beni mutlu etti.

Oldukça dayanıklı lastik olduğunuda söylemeden edemiyecem Bilal dostumdan bir buçuk iki yıl önce ikinci el aldığım rakza 9 bile neredeyse sıfır gibi..

Kısacası çok iyi lastik ama yeni başlayan yada tekniği oturmamış oyuncular için yarardan çok zarar getirir.

Antrenman sıklığı ve antrenman verimliliğine güvenen herkese şiddetle tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Backhandde Xiom Vega Europe bana pek tatminkar gelmedi.. Onun için lastiğimi satıp Rakza 9 almak istiyorum. Çünkü top açma ve spin konusunda zorluyor beni.. En kısa sürede denemeyi istiyorum..

Rakza 9 vega euro dan sonra zor olur bence de rakza 7 soft daha güzel olacaktır.

Hem bence rakza9 forehand lastiği

onu backhand de kullansa kullansa çinliler kullanır hemde 1 araba tuningle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..