Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kontrollü Atak Oyuna Omega 5 Pro Mu Xiom Yaunus Mu(Acil)

Recommended Posts

Merhaba ikinci el bir raket aldım; Stiga rosewood xo üzerine forhand : xiom yaunus, bachand : tibhar aurus soft.

Önceki kullandığım raket butterfly timo boll forte off üzerinew forhand omega 5 pro, backhand sigma 2 euro. Sorum ise şu;

İlk raketimi masa tenisine yeni başlayan bir arkadaşıma hediye edeceğim, yalnız forhanddeki xiom yaunus beni kaygılandırıyor onu, ilk raketimdeki omega 5 pro ile değiştirmek istiyorum. Siz ne önerirsiniz.(Not kontrollü atak oyuncusuyum.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanus yavaş sayılmaz, senelerce oynasanız yine de yavaş gelmemesi lazım. Ama insanoğlu bu iki spin yapınca ben geliştim duygusu geliyor hemen. O yüzden siz arayabilirsiniz.

Çok igneleyici bir cevap olmuş. ama yine de teşekkür ederim. bugün yeni raketimi denedim gerçekten cok beğendim. sadece uzak mesafeden topu göndermekte zorlanıyorum ama bu da çok fazla olmuyor. aslında cok uç noktadakiler haric çoğu tahta ve lastiğe hemen alisabiliyorum.simdi yaunus yumuşak bir lastik çabuk dağılırsa yeni lastik alacak durumum yok.omega 5 pro beni biraz daha uzun idare eder gibime geldi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iki lastikte elinizde. Deneyin. En doğru kararı siz vereceksiniz.

Doğru söylüyorsunuz da.omega 5 pro xo da nasıl olur onu kestirmek mumkun degil.xo da yanus çok yumusak ve kontrollü begendim.ama hızı biraz düşük geldi bana.yani özetliyorum:

omega 5 pro xo üzerinde timo boll forte üzerinde durdugundan daha hizli olacaksa degistirmeyecegim ama buraz daha kontrollü olur diyorsanız degistirecegim bilmeme anlatabildim mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..