Jump to content
Masatenisi.org Forum

Samsonov Alpha İçin Lastik

mhcvx90av

Recommended Posts

ST sap (yeni versiyon) Samsonov Alpha tahta (80 gr) üzerinde Omega IV serisi Euro (fh) ve Elit (bh) lastikler ile ilk kez dün oynadım. Bloklar ve kontrol gayet iyi ama masadan uzaklaştıkça zayıf geldi bana. Tahta üzerine hangi lastikler takarsam orta ve uzak mesafe zayıflığını giderebilirim. Elimde Neo Hurricane 3, Tenergy05, MX-P lastikler var, bunlar ve diğer önerebileceğiniz lastikler nelerdir, daha önce kullanan arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ST sap (yeni versiyon) Samsonov Alpha tahta (80 gr) üzerinde Omega IV serisi Euro (fh) ve Elit (bh) lastikler ile ilk kez dün oynadım. Bloklar ve kontrol gayet iyi ama masadan uzaklaştıkça zayıf geldi bana. Tahta üzerine hangi lastikler takarsam orta ve uzak mesafe zayıflığını giderebilirim. Elimde Neo Hurricane 3, Tenergy05, MX-P lastikler var, bunlar ve diğer önerebileceğiniz lastikler nelerdir, daha önce kullanan arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum.

Her zaman lastikler yada tahta suçludur. Genelde suçlu insanoğlu hiçbir zaman olmaz. Yenilgi sürekli değişim gerektirir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..