Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tahtası Sap Kısmından Catladı - Kırıldı

oktayyavuz

Recommended Posts

Arkadaşlar Kırşehir bölge müsabakalarında grup maçında sporcumun tahtası kırılmaya yakın çatladı . Ne yapmalıyım aynı talihsizligi geçen yıl yine grup maçında yaşamıştık. Netice geçen yıl ve bu yıl yarı final kaybettik. Sonuç son iki yıl bölge 4. lüğü :(... ilginç bir tevafuk. Ne yapabilirim? önceki kırılan tahtayı kendim yapmayı denedim. Alt üst flaret kaplama tahtasını söktüm.Kırık olan iç parçayı ayırıp japon yapıştırıcı ile yapıştırmayı denedim ancak pek işe yaramadı tekrar kırıldı. Şimdi nasıl yapayım sırınga ile kılcak catlak içini açıp ahşap yapıştırıcı enjekte etmek fayda verir mi? resim ekledim ancak pek belli değil. Yoksa bir marangoza mı vereyim. Sporcularımdan bir tanesinin babası marangoz. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

post-10225-0-00233700-1400517891_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oktay enstrüman tamircilerinden başkası yapamaz. Farkındaysan onarmamış sadece yapıştırmış. O bölgeyi özel aletlerle açıp içine ek bir tahta yapıştırması yeterli olabilirdi. Ama onunda bir bildiği vardır diyelim. Belki uzun süre idare eder. Etmezse de o zaman ya aynı yere gider tamir edilmesi gerektiğini belirtirsin yada başka bir o işleri yapana götürürsün. Elbet biri ilgilenir. İstanbul'da yapan vardı çünkü kendiside oyuncu ama tahta ucuz olduğu için astarından pahalıya çıkacağı için önermedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bi abimiz, komple kırılan tahtasının sapını şöyle tamir etmiş:

kırılan yerlere epoksi sürmüş, sonra mikrodalga fırına atmış.

raketi elime aldığımda, stiga tahtaydı, o plastik logo kısmı (wrb idi hatta) falan erimiş, ama

çok sağlam tamir olmuştu tahta, başka yerden kırılır burdan kırılmaz diyordu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..