Jump to content
Masatenisi.org Forum

Partner Arıyorum

Guest Mustafa_763

Recommended Posts

Merhabalar. İstanbul- Fatih te oturuyorum. İyi oynayan ve iyi masaların yerlerini bilen masa tenisi arkadaşları arıyorum. Şimdiden bol şanslar diliyorum :gulumse:

Ben Mustafa Akar

05362514445

mustafa_akar56@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

merhaba,

mustafa ben sait.eyüp alibeyköyde oturuyorum.bu arada msn e kaydettim adresini.alibeyköy'de belediyenin bir tesisi var.masaları fena değil.ben arada sırada ben gidiyorum arkadaşımla.ama daha iyi arkadaşlarla oynamak istiyorum.

iletişim adresim:

gsm:0533 304 17 85

mail:saitkandemir@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 1 month later...
Genellikle Şehremini , Zeytinburnu Spor salonu, Üçyüzlü hakkı Başar spor salonunda oynuyoruz.

Zeytinbur nunda oynadığınız yer UPS salonu ise banada uyar. oraya abonemisiniz ? arasıra nasıl oynayabiliyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zeytinbur nunda oynadığınız yer UPS salonu ise banada uyar. oraya abonemisiniz ? arasıra nasıl oynayabiliyorsunuz ?

Oynadığımız yer belediyenin zeytinburnu spor kompleksi stiga. Bu civarda oynayacak bir kaç yer var. Oynamak istersen oynayabiliriz. 5353217813

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar herkese,,

Ben de kendime masa tenisi oynayacak arkadaşlar arıyorum..Fatihte oturuyorum,Fatihte çalışıyorum(kamu kuruluşunda)..Akşam 5'ten sonra ve cumartesi-pazar olabilir...

Küçüklüğümden beri oynarım hem okul takımında hem de kulüpte oynadım.12-13 defa Türkiye şampiyonalarına katıldım.Kendi çapında bazı derecelerim var.Zamanında da Gürhan Yaldız'ın kullandığı bi raketin aynısını kendime almıştım.Clipper tahta tibhar lastikler aldım ve çürüyecek nerdeyse....:)

24 yaşındayım ve oynamak isteyen arkadaşlar varsa beklerim..

kartal.m82@gmail.com -------- mail adresim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar herkese,,

Ben de kendime masa tenisi oynayacak arkadaşlar arıyorum..Fatihte oturuyorum,Fatihte çalışıyorum(kamu kuruluşunda)..Akşam 5'ten sonra ve cumartesi-pazar olabilir...

Zeytinburnu Seyit_Nizam Tramway Durağının karşısında UPS Spor salonu var. Perşembe akşam 18:30 dan sonra gelirsen hem görmüş olursun hemde oyun oynarız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..