Jump to content
Masatenisi.org Forum

Başımız Sağolsun

Rıdvan

Recommended Posts

Soma da meydana gelen maden faciasında vefat eden işçilerimize Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibin) de görevli bulunan yakın arkadaşlarım Somadalar kendileriyle görüştükçe gelişmeleri yazmaya çalışırım.

İnşalla göçük altındaki İşçilerimiz kurtulmayı başarırlar...

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 kuruşa özelleştirilen işletmelerin tedbirsizliğine,ihmaline göz yuman herşeyi de bildiğini sanan pişkinlerin katliamını/cinayetini; kaza , kader, fıtrat gibi manevi tandanslı kelimelelerle geçiştirmesine elbette "başımız sağolsun" demeliyiz... / başka forumlarda, sözlüklerde bağzılarına daha önce hiçbir yerde duyulmamış küfürler edilebiliyor çünkü...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 kuruşa özelleştirilen işletmelerin tedbirsizliğine,ihmaline göz yuman herşeyi de bildiğini sanan pişkinlerin katliamını/cinayetini; kaza , kader, fıtrat gibi manevi tandanslı kelimelelerle geçiştirmesine elbette "başımız sağolsun" demeliyiz... / başka forumlarda, sözlüklerde bağzılarına daha önce hiçbir yerde duyulmamış küfürler edilebiliyor çünkü...

o diğer forumların,sözlüklerin kendilerine göre yapacağı iş. burası siyaset yapma forumu değil sonuçta... ayrıca bu üzücü olayları kendi siyasetine alet edenleride esefle kınıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlhan bey size büyük oranda katılmakla beraber safa kardeşimede hak veriyorum.

Bu üzücü olaydan duyduğumuz üzüntüyü ve vefat edenlere ve ailelerine ve yaralı kurtulanlara iyi dilek ve dualarımızı Paylaşmak istedik.

Amacımız şu yada bu siyasi görüşü savunmak yada eleştirmek değil.

Küfür etmek yada şiddetli tepki vermek isteyenler başka forum sözlük vs. platformlarda yapabilirler ama burası yeri değil.

İnsanlar hayatını vermiş ötesi YOKK.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Soma'da hayatını kaybeden insanlarımıza rahmet , ailelerine sabır diliyorum.

Daha sonra da madenlerde can güvenliğini yasal düzenlemeler ile sağlayamayan , gerekli denetimleri yaptırtmayan iktidarları , insan sağlığı ve yaşamına gereken önemi vermeyen madencilik işletme sahiplerini tabiyki kınıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..