Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastiğim Ölüyor Mu ?

öwer

Recommended Posts

Yaklaşık 5 aydır kullandığım lastiğim üstünde bölgesel olarak matlaşmalar başladı sanki lastikten bir kat gitti ve aşınan bir kısım ortaya çıkmış gibi acaba ne kadar bir süre daha kullanmam uygun olur daha sonrasında öldü gömebilirsin dersiniz ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adam wang hao beyler oyuna gelmeyin

http://mytabletennis.net/Forum/uploads/New/avatars/20070315_055440_wanghaob.jpg

ezquero bu işlerden iyi anlar açılın doktor geldi diye girişmiş olaya :D

benim fikrim spininde çok büyük bir düşüş yoksa ve topu karşıya istikrarlı bir hızla ve yönüne etki etmeden yolluyorsa lastikte sorun yok demektir. fotoğrafını koyarsanız daha sağlıklı şeyler de söyleyebiliriz.

ben büyük ihtimalle 4-5 senelik bir lastikle oynuyorum kenarlarından pütür pütür dökülüyor ama gayet güzel kullanıyorum. bütçe varsa al yenisini yoksa idareli kullanmakta fayda var

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya rıdvan hocam okul harçlıklarımı toplayıp toplayıp butterfly'a hibe etmiştim zate küçükken

benim şimdiki değiştirmeme sebebim başka. benim için lastiğim iyi atıyor spini yeterli . farkettim ki daha spinli ve atan lastikle oynarsam oyunum gelişmeyecek. ölü lastik beni eski günlerimde yaptığım şeylere geri döndürdü. korkmadan spin çekmek, şut atmak diye bişey varmış. tahtayı da çok iyi hissetmeye başladım hatta all bir tahta mı alsam diye düşünüyorum şu an. haftada 4-5 gün antrenman yapma imkanım olsa zate düşünmem alırım all tahtayı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ozan hocam lastik 1.5 senelik ama aldığımda bayattı 2 sene en az rafta beklemiştir diye tahmin ediyorum. gerçi lastik zate kendinden geçmiş durumda kullananlar et gibi lastikmiş diyorlar :D zamanında bellek hocama kıymalı pide tak diye önermiştim acaba bende mi kullansam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4-5 senelik bir lastikle oynuyorum kenarlarından pütür pütür dökülüyor ama gayet güzel kullanıyorum.

benim de 4-5 senelik coraplarım var yıkamadan kullanınca metrobusde cok rahat ettiriyor

ozan hocam lastik 1.5 senelik ama aldığımda bayattı 2 sene en az rafta beklemiştir diye tahmin ediyorum. gerçi lastik zate kendinden geçmiş durumda kullananlar et gibi lastikmiş diyorlar :D zamanında bellek hocama kıymalı pide tak diye önermiştim acaba bende mi kullansam

rakkas geldi meydaneee, nerden geliyor bu sarkı aklıma surekli bilemiyorum... kıymalı pide kısmını bir ara oturup tartısalım. ayakustu konusulmaz oyle onemli konular

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lastiğin markası friendship rapid sound haftada 4 gün civarında ve yaklaşık olarakta 1 saat gibi bir oynanma sürecinden geçti rahmetli lastiğim,spin konusunda belli bir miktar düşme de mevcut lastiği su ile temizledikten sonra topu tutma oranı bayağı bir düştü acaba çin lastiği olması bu sonuçları doğurmasında bir etkenmidir ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..