Jump to content
Masatenisi.org Forum

Izmir'de Masatenisi Ligi Veya Klüpler Varmı?

Guest CagdasUste

Recommended Posts

Eskiden (20 yıl kadar önce) Karşıyaka kulübünde oynayan bir arkadaşımdan İzmir'de kuruluşlararası lig olduğunu ancak ildeki kulüp sayısının eskiye oranla maalesef azaldığını öğrenmiştim. İzmir'de masa tenisinin şimdiki durumunu anlatırken oldukça hüzünlendiğini ve eski günleri özlediğini hissetmiştim. Bir de çalışma ve maçlar için Atatürk Stadyumu'nun tribünlerinin altındaki bir salonun kullanıldığını söylemişti. Bu konuda en iyi bilgi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden ya da ildeki masa tenisi ajanından alınabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

evet müessese ligi var,her çarşamba maçları yapılıyo(atatürk stadı-halkapınarda) ayrıca teşvik turnuvaları ve klüp maçları var.özellikle müessese maçları izlenmeye değer,iyi oyuncuları kurumlar kapıyo..bi kaç tane eski milli ve birinci lig,süper lig oyuncuları falan var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@eque

hangi kulüpler ve hangi müesseseler olduğunu biliyorsan yazabilir misin? ayrıca, oyunculardan, özellikle de eski milli ve yaşları 35-40 arası olanlardan ismini bildiklerini de yazabilirsen memnun olurum...

ben de eskiden, yani 20 yıl kadar önce İzmir'de oynuyordum. o zamanlar: Tuborg, İzmirspor, Karşıyaka gibi kulüpler gerçekten faaldiler ve İzmir, liselerde, hep üst sıralarda dereceler elde ederdi. özellikle izmirspor'un spor salonu ve lokalinin olduğu binanın bir katı tamamen masa tenisi masasıyla kaplıydı, herhalde 30-40 masa falan vardı orada... Tuborg, büyüklerde ve genç bayanlarda hep şampiyondu.

Masa tenisinin, şimdilerde, İzmir gibi bir yerde bu kadar geri kalmış olması üzücü tabii... :(:

Teşekkürler

selamlar

Ping the nostalgic Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eski millilerden hakan yener ve gürcan karadede,eskiden tuborg da antrenörlük yapan(şimdi il temsilcisi) aydemir cengiz,veteran cemil saykam,yenilerden bursalı halil,demirali,gökhan,celal(süper ligde oynadı)..hepsi kurumlarda oynuyolar.bide tuborg artık takım çıkartmıyor.şuan altay,telekom,dsi ve belediye var.

müesseseler , artı matbaa,migros,nat tekstil,ege üni.,ssk,tarım il..hatırlayabildiklerim bunlar,sanırım 12 kurum var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vaaay, demek Hakan abi ile Aydemir abi hala faaller. Hakan abi hep İzmir şampiyonu idi. ben, o zamanlar Tuborg genç bayanlarda oynayan okul arkadaşlarımla, Tuborg'un salonuna antrenmana gider onları seyreder bazen de oynardık. Nejat (Özişbakan) abinin yanısıra onlar da antrenörümüz sayılırlar.

Gürcan ile yenileri çıkaramadım...

bir de İzmirspor oyuncu-antrenörü Aynur (soyadını tam hatırlıyamadım) ile Kunta Gökhan vardı, doğal yetenek; onlar da hala oynuyorlar de bari de tam olsun... :gulumse:

iyi gene de fena değilmiş, o kadar kurum takımı varsa ve her hafta maçlar yapılıyorsa...

teşekkürler Yan...

Ping the smiling Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
izmir'de masatenisi ligi veya klüpler varmı?varsa nerede?

Sanırım maçlar hala devam etmiyor.Ben birkaç defa ajanlığa uğradım (altay stadında) ama kimse yoktu. Halkapınarda maçlar ne zaman başlıyor?Bu arada bende karşıyakadayım ve turmuvaları izlemek istiyorum.Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili freud İzmir'de şu an masatenisi müsabakaları yapılmıyor. Müesseseler ligi Eylül ayı içerisinde başlaması gerekiyor ama tam tarihini şimdi bilemiyorum. Belli olunca sana yazarım. Halkapınar da Atatürk stadının altında Masatenisi salonunda Maçlar çarşamba günleri akşam saat:18:00 da başlıyor. Yine Her pazartesi ve cuma günleri saat 5 ten itibaren antrenman için salon açık oluyor.

Ben de Karşıyakalıyım ama şu an üçkuyularda ikamet ediyorum yani göztepelilerin içinde kaldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karşıyakada masatenisi oynayacaklarla oynamaya hazırım. Eskiden ankaragücünde profosyoneldim.Ama yıllardır doğru düzgün birileriyle oynamıyorum.Yeniden antremanlara başlamak çok hoş olur.Her organizasyona katılırım.Sergent her zaman bekleriz karşıyakaya ama oynayacak doğru düzgün bir yer yok sanırım. Sevgiler.Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karşıyakada masatenisi oynayacaklarla oynamaya hazırım. Eskiden ankaragücünde profosyoneldim.Ama yıllardır doğru düzgün birileriyle oynamıyorum.Yeniden antremanlara başlamak çok hoş olur.Her organizasyona katılırım.Sergent her zaman bekleriz karşıyakaya ama oynayacak doğru düzgün bir yer yok sanırım. Sevgiler.Teşekkürler

Freud,

o zaman seni de 7-8 Ağustos tarihlerindeki İzmir buluşmasına bekliyoruz mutlaka... ;):

buluşma hakkındaki ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıkla lütfen:

7-8 Ağustos forum İzmir buluşması

Katılmak istersen, lütfen o başlık altında yanıt vererek bunu belirt...

selamlar

Ping the official inviter Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

ben izmir 9 eylülü bu sene kazandım.masa tenisini çok seviyorum ve üniversitede geliştirmek istiyorum.üniversiteye gittiğimde benimle oynamak isteyen birini arıyorum.oynamak isteyenler benle irtibat kurarsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 month later...
Guest Erdem Kemiksiz
ben izmir 9 eylülü bu sene kazandım.masa tenisini çok seviyorum ve üniversitede geliştirmek istiyorum.üniversiteye gittiğimde benimle oynamak isteyen birini arıyorum.oynamak isteyenler benle irtibat kurarsa çok sevinirim.

hangi fakültedesin..ben i.i.b.f mezunuyum..orda erdal abi var.masatenisi sorumlusu..fakültemizin çom iyi bir salonu var ve takım için antreman günleri ayarlıyorlar..orda oynayabilirsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
  • 2 weeks later...
eski millilerden hakan yener ve gürcan karadede,eskiden tuborg da antrenörlük yapan(şimdi il temsilcisi) aydemir cengiz,veteran cemil saykam,yenilerden bursalı halil,demirali,gökhan,celal(süper ligde oynadı)..hepsi kurumlarda oynuyolar.bide tuborg artık takım çıkartmıyor.şuan altay,telekom,dsi ve belediye var.

müesseseler , artı matbaa,migros,nat tekstil,ege üni.,ssk,tarım il..hatırlayabildiklerim bunlar,sanırım 12 kurum var.

gökhan dediğin sanırım gökhan aydoğdu.eskiden bereber antrenman yapardık.uzun zamandır onu göremiyorum.telefonu var mı sende?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

slm bende d.eylulde okuyorum balcova tarafindayim. bizim kampus biraz kucuk. bisyler yapmaya calisiyoruz ama dersler biraz etkileniyor ftr okuyorum. istersen goruselim

grubba carbon all+

fh:sriver fx

bh:tackinnes c

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

İZmirde YaşIyorum 7 senedir oynuyorum zamanında bıraktım bırakmayan aarkadaşlarım türkiye şampiyonu oldular......:(

Merhaba

İzmir de masatenisi bilgileri için www.izmirmasatenisi.org da bilgi alabilirsiniz

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

merhaba,arkadaşlar

uzun yıllardır masa tenisi oynamıyorum fakat, bu aralar masa tenisi özlemi bastı.

tekrar raket alıp oynamak istiyorum ama karşıyaka da masatenisi oynanacak neresi var acaba ?

yaşım 35 ama spor her yaşta sporıdur diye düşünüyorum.

karşıyakada masa tenisi oynamak için yer bilgisi olan var ise paylaşssın lütfen.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,arkadaşlar

uzun yıllardır masa tenisi oynamıyorum fakat, bu aralar masa tenisi özlemi bastı.

tekrar raket alıp oynamak istiyorum ama karşıyaka da masatenisi oynanacak neresi var acaba ?

yaşım 35 ama spor her yaşta sporıdur diye düşünüyorum.

karşıyakada masa tenisi oynamak için yer bilgisi olan var ise paylaşssın lütfen.

teşekkürler

Çiğlide İZVET masatenisi derneği var gerekli açıklamalar bu sitede ve izvetin kendi sitesinde var sizede yakın bir yer sayılır oraya gidebilirsiniz.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..