Jump to content
Masatenisi.org Forum

Istanbul üni. Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

merhaba biz de istanbul tıp fakültesi olarak katılacağız fakat turnuvanın cerrehpaşa da olacağı kesinleşti mi

bende tam oalrak bilemiyorum bana cerahpaşada olacak dediler ama tam nerede oalcağını öğrenirsem tekrar messaj atarım...büyük bi ihtimalle orada olacak ama...

bileğime ufak bi sakatlık var umarım geçer bu arada :) ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar turnuvanın yapılacağı yeri tam yazarsanız belki izlemeye gelirim...

Cerrahpaşa ama neresinde oynanacak??? Bu haftasonu dediğiniz 12.05.2006-13.05.2006 tarihleri mi?

İstanbullu bana cepten ulaşıp bilgi verirsen memnun olurum...

Katılacak olan tüm arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.

Umarım en çok çalışan okul kazanır...

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar turnuvanın yapılacağı yeri tam yazarsanız belki izlemeye gelirim...

Cerrahpaşa ama neresinde oynanacak??? Bu haftasonu dediğiniz 12.05.2006-13.05.2006 tarihleri mi?

İstanbullu bana cepten ulaşıp bilgi verirsen memnun olurum...

Katılacak olan tüm arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.

Umarım en çok çalışan okul kazanır...

Sevgiler,

Arkadaşlar Sadettin doğru söylüyor. Yeri ve saatini tam olarak belirtirseniz bende uğramak istiyorum.,

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

istanbul üniversitesi fakülteler arası masatenisi turnuvası 13-14mayıs tarihlerinde cerrahpaşa tıp fakültesinin kapalı spor salonunda olacak cerrahpaşa tıp fakültesine taksim beyazıt ve eminönüden 35 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz spor salonuna ben de ilk defa gideceğim fakat öğrenci kütüphanesi ile oditoryum arasındaki yoldan düz devam edince ulaşabileceğimi söylediler hepinizi bekleriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir turnuva oldu.. forumdan gfbhoydonk (hakan) rahat bir oyunla tekler finalini aldı çiftler finalinide onlar (edebiyat a) kazandı tebrik ediyoruz.. ben mühendislik b takımındaydım.. çeyrek finalde edebiyat a ya elendik mühendislik a da yarı finalde zevkli bi maç sonunda fehmi arkadaşımın üstün becerisi sonunda 2-0 dan 3-2 maç vermesiyle çapa tıp a elendi.. finalden olduk... :))) seneye daha zevkli maçlar olacak buna hiç şüpem yok ...kazanan arkadaşları tekrar kutlarım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. edebiyat

2.çapa tıp

3.H.A.Y.E.F

4.mühendislik

mühendislik grup maçlarında H.A.Y.E.F i yenmişti ama 3-4 maçında herhalde fazla asılmadılar ben o maçı izleyemedim...

teklerde

1. hakan

2.yakup

soyadlarını bilmiyorum kusura bakmayın :) tanıyan arkadaşlar bilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...
merhaba istanbullu ne turnuvası olacak avcılarda olursa seyirci olarak gelirim ve nerede kaldınız bizleri artık antrenman rakibi olarak görmüyor musun /ben fazla maç yapmak neden istemiyorum-nedeni belim fazla asıldığım zaman ağrmaya başlıyor benim için sağılık önemli/

ismail abi turnuva beyazıtta gelip izlemeni tavsiye ederim iyi oyuncular var... projeler raporlar sınavlar kurs (catia kursu) derken hiç zamanımız yok oynıyamıyoruz hatta bu turnuva için geç haberimiz oldu bu hafta çalışmaya başladık... sizden iyi antreman rakibi bulamadım daha ama şu derslerimin yoğunluğu azalsın arıyacağım oynarız ..fazla zorlamam ;)

turnuvanın tam yeri beyazııta yabancı diller fakültesinin hemen arkasında coğrafya spor salonunda saat sanırım 10 da başlıyacak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çeyrek finalde adem abilere 3-1 (B.S.Y.O) elendik. idmansızlıktan istediğim hiçbirşeyi yapamadım.1 gün önceden halı saha turnuvasında dizim açıldı onun etkiside var tabi tekler maçınada dizimim iyileşmemesinden çıkmadım. :(..

herşeye rağmen güzel bir turnuva oldu...katılan ve dereceye giren herkesi tebrik ediyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 years later...

ERKEKLER BAYANLAR

1-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1-Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu

2-Edebiyat Fakültesi 2-Florance Nightingale Hemşirelik Y.O.

3-Bakırköy Sağlık Meslek YO

4-Mühendislik Fakültesi

5-Siyasal Bilgiler Fakültesi

6-Diş Hekimliği Fakültesi

7-Florance Nightingale Hemşirelik YO

bu senenin takımlar sonuçları

8-Hukuk Fakültesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..