Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nittaku Redshank

Recommended Posts

Öncelikle nittaku tahtalardan başlayayım yorum almaya bir çok yerde okuduğuma göre nittaku tahtalar çok iyiymiş hatta tahta nittaku sonuçta kötü olamaz gibi yorumlar bile gördüm. Ben daha önce hiç nittaku tahta kullanmadığım için sorayım nedir bu tahtaları farklı kılan özellik.

Sonra asıl bilgi almak istediğim konuya geçeyim var mıdır nittaku redshank tahtasını kullanan nasıl bir tahtadır.

Son olarak da nittakunun Çin'de üretilen tahtaları ve Japonya'da üretilen tahtaları arasında kalite farkı var mıdır. Baktığım kadarıyla 50 euro altı tahtalar genel olarak Çin'de üstü olanlar ise Japonya'da üretiliyor bu ciddi bir kalite farkına işaret eder mi. Butterfly tahtalar için bu konunun ciddi manada fark ettiğini duydum kullananlardan, bu da öyle mi acaba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de zaten kontrollü olsun istiyorum. Primorac carbondan daha kontrolü hafif ve karbon bir tahta arayışlarım sonrasında redshank iyi bir seçim gibi geldi. Buna benzeyen daha ucuz bir tahta bulamazsam redshank iyi bir seçenek olarak gözüküyor o zaman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeo'yu deneyeceğim zaten de benim için tek sıkıntısı ağırlığı benim bilekte sakatlık olduğu için daha hafif bir tahta arayışı içindeyim. Ama yine de onu denemeden karar vermem kesinlikle en kötü lastikleri çok hafif olacak şekilde değiştiririm artık=)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..