Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Arası Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

artık üniversiteler arası şampiyona programını üniversite sporları federasyonunun yürüteceğini, masa tenisi federasyonunun ise üniligi yöneteceğini duymuştum olcay hocadan nitekim öyle olmuş üniversite sporları federasyonunun sitesine girdim yayınlamışlar güvenilir kaynak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz katılıyoruz K.S.Ü. Bora Türkiye şampiyonasını Tusf organize ediyor tusf.org da görebilirsin.

Üni-Ligi de aslında Gençlik spor bakanlığı bünyesi organize ediyor Federasyonumuz doğudan değil

Hem sen niye soruyorsun Bora Dileri seni de görecekmiyiz bu sene :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Arkadaşlar Bu Şampiyonaya Kayıt İÇin Son Tarih NE zaman Bilgi Verebilecek Var mı? Sağolsun Okulumuz Bize Baya bi Geç Haber Verdi Sanırsam-Haliyle İlgilenen Bir İki Öğrenci Olunca-. ORda Katılacak Olan Üni'lerin listesi Şimdiden Belirlenmiş Ama Yinede Bi Sorayım Dedim. . Şİmdiden ÇOk Teşekkürler

Masa tenisi takımıyla ilgilenen hocanın yanına giderseniz kardeş oradan federasyona katılacağınıza dair bir başvuru dilekçesi yazar üniversite adına tabii olarak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..