Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bana Yardım Edene Akşam Namazında Dua Etcem !

EnKo

Recommended Posts

Öncelikle SelamunAleykum,

14 yaşındayım masa tenisi oynamaya bayılıyorum 2senedir masa tenisi oynuyorum spinim iyi, kesmem çok iyi değil.

fh de çok iyiyim bh yi hiç beceremiyorum. ATAK OYUNCUSUYUM .bana göre iyi bir kombo önerirseniz seviniirim

AYRICA BANA ÖNERDİGİNİZİ ALCAM ONDAN DOLAYI TAHTALARI LASTİKLERİ İYİ BİLEN BİRİ YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.VE BU ÖNERDİGİNİZ KOMBOYU KAPIDA ÖDEME YAPARAK ALABİLECEGİM BİR SİTE SÖLERSENİZ SEVİNİRİM.YARDIM EDENE DEDİGİM gibi akşam namazımda dua etcem Allaha Ismarladık ! Sağlıcakla

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle SelamunAleykum,

14 yaşındayım masa tenisi oynamaya bayılıyorum 2senedir masa tenisi oynuyorum spinim iyi, kesmem çok iyi değil.

fh de çok iyiyim bh yi hiç beceremiyorum. ATAK OYUNCUSUYUM .bana göre iyi bir kombo önerirseniz seviniirim

AYRICA BANA ÖNERDİGİNİZİ ALCAM ONDAN DOLAYI TAHTALARI LASTİKLERİ İYİ BİLEN BİRİ YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.VE BU ÖNERDİGİNİZ KOMBOYU KAPIDA ÖDEME YAPARAK ALABİLECEGİM BİR SİTE SÖLERSENİZ SEVİNİRİM.YARDIM EDENE DEDİGİM gibi akşam namazımda dua etcem Allaha Ismarladık ! Sağlıcakla

yarın bahçelievler spor kulübünün turnuvasına geleceğini yazmıştınız sanırım. bende orda olacağım inşaallah. sana yardımcı olmaya çalışırım. bizim kullandığımız raketleri deneyerek de karar verebilirsin.

görüşmek üzere. şimdiden duaya başlayabilirsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

A.s. EnKo,

ilk not: "Dua edeceğim" yazılır ve "dua edicem" diye okunur.

son not: Mustafa Altınok Abi'ni iyi dinle, raketleri deneyerek kendi kararını vermen en güzeli (Mustafa yazılır mustuva diye okunur :p )....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Enko 2 yıldır masatenisi oynadığını, yaşının 14 olduğunu, spin çekmeyi sevdiğini söylüyorsun. Masa tenisi oyun seviyeni daha yukarıya birilerinin sana önereceği malzemelerle değil, iyi bir antrenör ile çok daha kolay yaparsın. Sayın Mustafa Altınok'u dinlemeni tavsiye ederim. Zaten oda şunları kullan demiyor. Oynadığımız yere gel diyor. Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..