Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Lastikleri Arasında

Recommended Posts

Selam arkadaşlar, hemen hemen sitemizdeki herkes birçok lastik denedi, hala da kullanan arkadaşlarımız var. Ben sizden şu konuda yardım istiyorum : bugüne kadar kullandığınız en güzel, yani en memnun olduğunuz Çin lastikleri hakkında bilgi verebilir misiniz, ayrıca çalıştırdığım çocuklar için sizce hangi Çin lastikleri iyi gider? Ben Avrupa tarzına yakın lastikler olsun istiyorum açıkçası ama sizin düşüncelerinizle de biraz şekillendirmek istiyorum aklımdaki lastikleri...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

friendship super fx blue sponge..bh de çok kontrollü,servis karşılamada ya da temel bazı şeyleri öğrenmede gayet uygun.hem de bu spora hevesli,izleyen,öykünen,hızı da yeterli,orta yapışkanlıkta,yeterli spini olan,mavi süngerli olmasıyla da özenilebilecek ekstra bir isteklilik ya da özgüven yaratacak bir lastiktir..hem de epey ucuzdur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dhs neo skyline 2,friendship faster 3,dhs hurricane 2 no 19 süngerli,palio cj8000 extreme spin,galaxy moon pro.fakat bunlar yapışkanlıdır. bomb mopha pro tension,palio hidden dragon biotech yapışkansız :)

denemediğim ama ucuz ve çeşitli yerlerde haklarında olumlu yorumlar gördüklerim: giant dragon superveloce v12fx (göreceli hızlı,spinli,kontrolü bol ve yapışkansız.bulması çok zor.markanın üç resmi tane satıcısı var ve bu model devamlı olarak stokta YOK.), reactor thunder (hızlı,spinli,yapışkanlı ve biraz sert.neo skyline tg2 nin biraz daha hızlısı ve daha az spinli hali.),palio cj8000 biotech 40-42 orta hızlı,spinli,yapışkansız.)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..