Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ittf World Tour Grand Finals

Recommended Posts

zhang jike tam bir turnuva adamı ne zaman buyuk bir turnuva olsa kastırıp oynuyor finali.

ma long alır demek cok hayalci olmus sayın rıdvan

Sayın Onur Bak gör Ma Long handikap yapacak, en az 2 set farkla yenecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zhang son zamanlarda baya bir boşvermiş gibi oynuyor, ma long'un grafiği de mayıs- hazirandan bu yana hafif inişli çıkışlı olsa da yükseliyor. ben olsam paraları ma long'a yatırırım :D

Emlak vergisi..Taşıt Pulu 1. taksit..Elektrik..Doğal gaz..aidat..kıl tüy derken bir dohoon...bir gömlek kaldık..

Milli Piyangodan da bir şey çıkmadı...Hocam..Ma long tiyon sağlamsa kulağıma doğru üfleyi ver...kredi çekecem..yanmıyayım..!!!!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emlak vergisi..Taşıt Pulu 1. taksit..Elektrik..Doğal gaz..aidat..kıl tüy derken bir dohoon...bir gömlek kaldık..

Milli Piyangodan da bir şey çıkmadı...Hocam..Ma long tiyon sağlamsa kulağıma doğru üfleyi ver...kredi çekecem..yanmıyayım..!!!!

Abi tiyo sağlamda sen gene de kredi filan işine girme cep harçlığıyla filan yap bahsi yenge hanım başını ağrıtmasın :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaaa selim abi... basacaktın paraları ma long a. noldu şimdi? doğalgazcı dinler mi? banka dinler mi? onlara "ya bu sevan bozuk saat gibi günde iki kere doğru gösteriyo güvenemedim" diyebilir misin?

ben ferrari ile sizin evin önünden geçiyorum birazdan el sallıycam tenergy dağıtıcam

edit: maç baya kapışmalı geçmiş sinir stres... her ikisinin de birbirine yenilmeye tahammülü yok gibi. Ancak zhang jike çok daha olgun görünüyor. darısı ma long un başına diyim ne diyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dun aksam izledim nette her yerde var videolar.

pavlovich shiwen ile yarı final oynamıs destegime ragmen yenememis maalesef, finali de ning ile oynayıp kazanmıs shiwen

▶ World Tour Grand Finals Highlights: Liu Shiwen vs Viktoria Pavlovich (1/2 Final) - YouTube

▶ World Tour Grand Finals Highlights: Ding Ning vs Liu Shiwen (Final) - YouTube

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..