Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Partner Oyuncu Arıyorum

Recommended Posts

Merhabalar...(25 yaşındayım ,çalışıyorum)

Çevremde masa tenisi bilen sayısı çok az malesef,bilenlerinde bir türlü zamanı olmuyor.Bende bu sporu seviyorum.Haftada bir kerede olsa oynamak düşüncesindeyim,orta seviye teknik ve bilgiye sahibim,bir kaç turnuva deneyimim var.

Benim gibi oynamak isteyipte rakip bulamayan arkadaşlar,gelin oynayalım :) saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhabalar...(25 yaşındayım ,çalışıyorum)

Çevremde masa tenisi bilen sayısı çok az malesef,bilenlerinde bir türlü zamanı olmuyor.Bende bu sporu seviyorum.Haftada bir kerede olsa oynamak düşüncesindeyim,orta seviye teknik ve bilgiye sahibim,bir kaç turnuva deneyimim var.

Benim gibi oynamak isteyipte rakip bulamayan arkadaşlar,gelin oynayalım :) saygılar

Oynamak isterimm
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Merhaba, Ankara Esat semtimde oturuyorum. Orta-iyi seviyedeyim. Ortaokul lise döneminden bu yana aralıklı olarak ortalama 10 yıldır ilgileniyorum. Çin lastiği kullanıyorum ve solağım. Mesai saatleri dışında haftasonu karşılıklı gelişim sağlayacak arkadaşlarla oynamak isterim. Gmk bulvarında Plaza adlı mekanı ulaşım açısından rahat olur benim için, diğer yerlere de gelmeye çalışırım.

İrtibat: e-posta: emre.demirell@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Herkese selam,

Arkadaşlar, ankara'da düzgün bir masa tenisi oynanacak yer varsa lütfen isim ve adres yazarmısınız. Internetten plaza diye bir yer cıkıyordu bu hafta gittim ancak banka olmuş:), bahcelievlerde bir yer vardı, orasıda kaldırmış. Mümkünse Çankaya bölgelerinde temiz düzgün bir yer biliyorsanız yazarsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Merhaba;

Ankara'ya geleli 2 ay kadar oldu masa tenisi konusunda oldukça umutluydum fakat beklediğimi tam olarak bulamadım. Orta seviyede bir oyuncuyum tenis oynamaya başlayalı 2 yıl kadar oldu(Hafta içi her gün 2 saat kadar oynayarak). Fakat burada henüz hiç oynayamadım. Çankaya civarında bir buluşma ayarlaya bilirsek en kötü ihtimal kurtuluş parkı vb. çok faydalı bir etkinlik olacaktır diye düşünüyorum. İyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..