Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs H3 National Mi Goldarc3 Mü

berkay1965_SS

Recommended Posts

efektif blok için çin lastiklerinden ziyade sert avrupa lastikleri kullanılmalı. çin lastikleri kontra spin için tasarlanmış lastikler gibi geliyor bana. spine hassaslığı fazlayken çekişi fazla olduğu için. h3 national yabancı sitelerde satılıyor ama gerçekten çin milli takımındaki oyuncuların kullandıklarının aynısı mı orası şüpheli tabi. ben size vega asia önerebilirim bence bloklar gayet net gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cevap için teşekkürler aslında daha önce national kullandım wang liqin tahta ile bloklarda ki etkisi beni cok memnun ediyordu toplar basık ve masada oluyordu fakat soru isaretim surada biraz hataya yonlendiren bit lastik hata payı yuksek ve su an ki tahtamda wang liqine göre daha atak daha hızlı olduğu için goldarc 3 dusundum goldarc yanilmiyorsam yine sert sunger ama cin uretimli avrupa tarzi lastik ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ufukiyate nin dediği üzere, çin lastikleri bol falsolu servisler,etkili spinler için üretilmiş lastikler.blok hiç uygun değiller.zaten çinli oyuncular da blokta bunların yerine avrupalastikler kullanıyorlar.goldarc3 ve tinarc3 göreceli olarak daha az yapışkanlı olsa da bunlar hala forehand lastiği.backhand lastiğinde tackiness/yapışkanlık daha da az olmalı.(tabii çok profesyonel oyuncuysanız ve yıllardır günde 8-10 saat antrenman yapıyorsanız,durum daha farklı olabilir.ama dediğim gibi en profesyoneller bile backhand lerinde o yumuşak ve yapışkanlığı az olan lastikler kullanıyorlar). ille de ben bu ikisinden birini kullanıcam diyorsanız, tinarc 3 olabilir. çünkü goldarc3 ten daha yavaş,biraz daha yumuşak (ama sadece biraz). tahtanız da all+ veya all+ ile off- arasında bir yerde olursa iyi olur.aksi takdirde bloklarda istikrarsızlık çok olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..