Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yurtdışı Siparişi Ver(Ebil)Mek

awlcobhc

Recommended Posts

Merhaba. Ben yaklasik 3 aydir masa tenisi oynuyorum. Şubatta yani 15 tatilde eacheng.net ten yinhe 896 uzerine bi' çift pro xp sipariş edeceğim. Fakat 14 yaşındayim ve yurtdışı işlerinden biraz tırsıyorum.bana detaylı şekilde nasıl yapabileceğimi anlatacak olan var mı? Çok değil 5 dk nızı istiyorum sizden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eacheng.net sitesinden alışveriş yapabilmen için kredi kartına sahip olman gerekir ve o kredi kartı ile bir Paypal hesabı açman gerekli

Evebeynlerinden rica edersen kredi kartları ile Paypal hesabı açtırabilirsin, Alışverişi yaparken Paypal hesaplarının kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmaları yeterli olacaktır.

Paypal nedir? Paypal Kredi kartı bilgilerini verdiğin bir banka gibidir. Alışveriş yaptığın sitede Paypal kullanıcı adı ve şifreni girersin ve geri kalan işi Paypal halleder. Dünya genelinde en yaygın ödeme yoludur. Güvenlidir.

2. yol olarak Paypal sahibi bir abine veya ablana parasını verip veya gönderip senin yerine de almasını da sağlayabilirsin. Forumdan bu konuda yardım isteyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..