Jump to content
Masatenisi.org Forum

Özel Ders

Recommended Posts

Ankara da biliyordum seni sevgili kardeşim üniversite filan mı kazandın Eskişehir den.

Eskişehir antrenörlüğü kazandı, Alican ve Barış kardeşlerim Rıdvan cığım..Müstakbel antrenör adayları yanii..İleride de çok iyi antrenörler olup, sporumuza büyük katkıları olacağından eminim..Kardeşlerime buradan başarılar diliyorum.. Herkese Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam cok tesekkur ederım yorumun için :) rıdvan abı ersun hocam cok guzel ozetlemıs :)

Hayırlı olsun kardeşim, başarı ve bol şanslar diliyorum.

Biz öğrenemeyecez bu işi herhalde sen antrenör olda birde sen dene kardeşim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan abı yolun dustugu zaman beklerım mısafırde ederım

Sağol kardeşim.

Eskişehir'deki çerkeslerin neredeyse hepsi akrabam, sosyal anlamda bir ihtiyacın olursa ben sana yardımcı olayım :)

Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar başlık hakkında olmasa da eskişehir yazısını görünce yazmak istedim yarın eskişehire gelme durumum var hafta sonu da dahil orada olacağım malzemelerimi de yanımda getireceğim iyi düzeyde oynadığımı düşünüyorum tanışıp antreman yapma konusunda yardımcı olabilirseniz irtibata geçebiliriz salon oynayacak yer ve kişi olarak hiç kimseyi tanımıyorum yönlendiren olursa da sevinirim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..