Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Ulusal Turnuva

Onur

Recommended Posts

Çok güzel maç paylaşım için teşekkürler...Fanın sayı sonu bağırmalarına Ma 6 set dayanabilmiş son set oda koyvermiş...Benim nacizane kanaatim bu Fan tamam genç,hızlı,istekli ve motive ama bence özelikkle hücumda bilekleri sert eğer bu onun eğitimi bitmiş tarzıysa asla bi long,jike,liqin vs.. olamaz ama günün şartlarında turnuva dereceleri tabiki yapar ama örneğin ittfde sıralama falan oluyor ya orada 1 numaraya çıkıp uzun bir süre kalamaz gibi bence...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki sporcuda kontrolden sıyrılıp kendi limitlerinin çok üzerine çıkmışlar..Sayıyı alabilmek için oyun zaman zaman sallama vaziyetlerinde dönmeye başladı..Mahalle maçı gibi kana kan dişe diş bir oyun sergilemişler..

Sanki bir arenada gladyatörlerin çarpışması gibi..Maç seyir zevki bakımından müthiş....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

iyi bir oyuncu olur mu bilmem ama, bence bu zamana kadarki en gıcık çinli olabilir. Hal ve hareketleri, tripleri hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca vuruşlarında seyir zevki yok. (özellikle backhand servis açmaları çok gıcık geldi bana). Seyir zevki biraz da anatomik yapıyla ilgili galiba, Örneğin Wang Liqin oynarken göze çok hoş gelirdi oyunu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..