Jump to content
Masatenisi.org Forum

Defans Lastiği Tavsiyesi

Recommended Posts

Donic Defplay Senso v3 tahta kullanıyorum. http://www.hazerspor.com/default.asp?git=9&urun=85377 buradan almıştım.

Defans oyuncusuyum yasaklı olmayan uzun tırtıklı ve defans lastiği tavsiyesi bekliyorum. Daha önce dr. neubauer inferno classic ve Butterfly super anti kullanıyordum elimde bir de donic alligator anti var. Ama bunları artık kullanmayacağım. Sizce yanus def gibi defans lastiği mi kullanmam daha iyi olur yoksa tırtıklı ve anti mi? Hangi lastikleri tavsiye edersiniz? Lastiklerin yasaklı olmaması gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Defans oynamak istiyorsanız forehand tarafına yanus 1.5 mm, backhand tarafına da uzun, kısa bir pütür ya da anti takabilirsiniz. Çift taraf yanus takıp iki taraftan da kesebilirsiniz. Tercih sizin.

Ben de tam dediğiniz gibi yaptım yanus df 1,5 mm ve frienship ritc 755 uzun tırtıklı 1 mm aldım. Forehandde atak yapamama ve servis atamama sorunum vardı Yanus df ile bu alanlarda daha etkili olabilirim inşaAllah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..