Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Ekipman Kac Sene Dayanir

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar ben.once size nasil oynadigi anlatiyim off oynuyorum masadan cok uzakdegil cokda yakin degil benim sorum ise ben simdi primorac off- tahta almak istiyorum daha iyi onerisi olan varmi ve lastik olarakta vega europe dusunuyorum sriver fx alicaktim ama su bazli degil dediler sizce hangisini secmeliyim yada daha iyi bir oneriniz varmi ve ben bu yaptigim komboyu kac yil kullanabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kullanım sıklığına ve tarzına göre değişir, bir yıl da sürebilir 2 ay da..Yeni başlayanlar için tavsiyeler bölümlerini güzelce okuyun, tipini sevdiğiniz bir tahtayı ve adını duyduğunuz kontrollü bir çift lastiği alıverin. Doğru kişilerle doğru yerde doğru biçimde antremanlarınızı yapın, sonra ne alacağınıza kendiniz karar verirsiniz...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kullanım sıklığına ve tarzına göre değişir, bir yıl da sürebilir 2 ay da..Yeni başlayanlar için tavsiyeler bölümlerini güzelce okuyun, tipini sevdiğiniz bir tahtayı ve adını duyduğunuz kontrollü bir çift lastiği alıverin. Doğru kişilerle doğru yerde doğru biçimde antremanlarınızı yapın, sonra ne alacağınıza kendiniz karar verirsiniz...

+1

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..