Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Turnuvası (3 Kasım 2013)

Recommended Posts

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazicıoğlu Spor Kompleksinde ,

3 Kasım 2013 Pazar günü, saat 12:00 'de
herkese açık, amatör masatenisi turnuvası düzenlenecektir.

myaziciogluq.jpg

TURNUVA BÜTÜN AMATÖR MASATENİSÇİLERE AÇIK OLUP , YEDİDEN YETMİŞŞE HERKES KATILABİLİR.

dsc04006zb.jpg

Turnuva saat 12:00'da başlayacaktır . Turnuvaya geç geleceklerin telefonla haber vermeleri rica olunur

KATILIM ÜCRETİ : 5 TL
DANIŞMA TELEFON : 0 212 6523497
ANT. CEP : 0 536 4268438

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİİ)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla kusura bakmasınlar ama biraz faaliyet programına ya da diğer turnuva takvimlerine baksalar iyi olacak. Bu hafta Caferağa turnuvası var ve çogu oyuncu orada olacak. Keşke zamanlamayı iyi ayarlasalar..

program durumu masa tenisi camiasında zaten epeyce karısık : ) gecen hafta da fb veteran masa tenisi derneginde vardı turnuva, bu hafta caferaga... bosluk bulmaya calısırlarsa turnuva yapamazlar : ))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de aynı seyden bahsediyorum :) caferaga turnuvası var diyorsun orası ne turnuvası kimler niye oynayacak ben bilmiyorum + federasyonun sitesinde de bulamıyorum ... o yuzden dedim masa tenisi camiasında turnuva program durumu karısık diye, benim gibi sadece forumları takip edip arada sırada federasyon sitesine bakan biri bu tur turnuvalardan habersiz (katılacagımdan degil tabi :) herkesin bildigi seyler var mesela pazar gunu fbvmt dernegindeki turnuvada "Rıdvan" ile bulustuk (urettigi tahtalarla oynastık), birkac aylık forum gecmisimde hic gormedim o turnuva haberini ama eskilerden herkesin haberi var ve birsuru kisi de katılıyor.

cok dagıtmısım konuyu is yerinden bu kadar oldu. sana tabii ki hak veriyorum ancak organizasyon duyurularının boylesine sessiz sedasız su altından yurutuldugu bir donemde benim gibi dunyadan habersiz ve bakacagı yeri bilemeyen garibanlar icin guzel organizasyonlar bunlar : ))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu turnuva uzun zamandır her Ay'ın İLK PAZAR günü yapılıyor. Çok ekstra bir durum olmadığı sürece bu tarihte yapıldı. Düzeni bozmamak adına bu tarihte yapılmaya devam ediliyor. Katılım artarsa yönetim ile konuşulup onbeş günde bir yapılabilir. Hatta büyük salonda dahi yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Caferağa turnuvası FB Veteran derneğinin her yıl düzenlediği uluslararası veteran turnuvası. Yani katılanı boldur, İstanbul'da ne kadar masa tenisçi varsa o turnuvada olacaktır. Forumda haberleri mevcut ve facebook sayfalarını takip ederseniz de bilgi sahibi olabilirsiniz. Ups,Anel yahut herhangi bir haftalık turnuva ile çakışabilir, normaldir. Ama gidip muhtelif zamanlarda yapılan turnuvalarla denk getirmek biraz acemi işi bence. Sonuçta daha bu camiada yenisin, yılların dernekleri ve klüpleri ile yarışıyorsun. Turnuvayı her hafta yap mesela. Ya da ne bileyim ödül ver, teşvik et insanları, reklamını iyi yap. Facebook sayfan var mı? Yok. Kendini yeterince duyurabiliyor musun, insanları yeterince haberdar edebiliyor musun? Hayır. Demem o ki çok zor değil şu işi kotarmak. Sadece bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eyvah neler yazmısım oyle ben :P kendi yazdıklarımı anlamadım haha isler yogunken birseyler yazmamak da kıssadan hisse olsun bana :)

sen soyleyince arama yapıp buldum. cok karısık bir hal almıstı o konu sonradan takip etmemistim, tembellik iste :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cumartesi de UPS turnuvası var. Ne güzel bol bol turnuva. 17 milyonluk şehirde aynı günde 10 turnuva olsa bile dolmalı, hepsinin müşterisi farklı olmalı.
Ümraniye'de turnuva yapıyoruz, Silivri'den , Tekirdağ'dan, Kurtköy'den vs.. gelen oyuncularla ancak sayımız normal seviyede oluyor. Onlar da gelmese hafta içi antrenman yaptığımız arkadaşlarla kendi aramızda turnuva olacak. Gelmeleri bizi çok sevindiriyor da 6-8 saat yol (geliş-gidiş) çekmeleri bir yandan da üzüyor.
1 milyonluk Ümraniye'den 3 tane genci turnuvaya dahil edemiyoruz. Nasıl iştir anlamadım. Derneklere bakıyorum, nerdeyse hepsi emekli yaşına gelmiş oyuncular.
Gençler mi ilgisiz, biz mi onlara ulaşamıyoruz?
Bu Pazar öğrenciler için ücretsiz turnuva yapmayı düşünüyorum ben de, ama gelen olmayacak, ailemle zaman geçireceğime salonda vakit öldürmüş olacağım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de güzel bir turnuva oldu. özellikle Tekirdağ Çerkezköy den gelen grup turnuvaya renk kattı. 1. olan ibrahim bey i tebrik eder bir dahaki turnuvada doğal doping cevizleri tadamayanları da düşünerek bolca getirmesini bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yine kaçırdım. Her ayın ilk haftasında bu turnuvaların olduğunuz yazmışsınız katılmak isterim ama uzun zamandır da oynamıyorum antreman yapabileceğim tanıdığım kimse de yok oynayacak yer de bilmiyorum açıkçası antremansız da olsa artık maçta bari oynayım diyorum.

Hakan Bey Ümraniyede antreman ve turnuvalardan bahsetmişsiniz ben de katılmak haberdar olmak isterim fakat burda göremedim bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..