Jump to content
Masatenisi.org Forum

Robotla Çalışma

Recommended Posts

arkadaşlar istanbulda robotla çalışabileceğim bir yer arıyorum. Almanyada kaldığım süre içinde bol bol oynama şansım oldu bir daha masa tenisinden uzaklaşmak istemiyorum, düşüncelerimi prova etmek için robotla çalışmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

örnek mahallesindeki veteran derneğinde var ama robotun kafası bozuk sağa sola oynamıyor hep aynı yere top atıyor...

örnek mahallesindeki veteran derneğinde var ama robotun kafası bozuk sağa sola oynamıyor hep aynı yere top atıyor...

eğer örnek mahallesi okmeydanındaki ise yakınım derneğe bende uğramak isterim Hasköy ortaokulu öğretmeniyim (müzik) okulada yakın oluyor.........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer örnek mahallesi okmeydanındaki ise yakınım derneğe bende uğramak isterim Hasköy ortaokulu öğretmeniyim (müzik) okulada yakın oluyor.........

Alaattin hocam maalesef örnek mahallesi diye bahsedilen dernek göztepe deki vmtd.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar istanbulda robotla çalışabileceğim bir yer arıyorum. Almanyada kaldığım süre içinde bol bol oynama şansım oldu bir daha masa tenisinden uzaklaşmak istemiyorum, düşüncelerimi prova etmek için robotla çalışmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Anadolu yakasında ikamet ediyorsan antrenman yaptığım kurtköydeki salona da beklerim sevancım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan hocam yeşilköydeyim ama mutlaka bir günümü tamamen ayırıp ziyaretinize gelirim. Çok teşekkür ederim davetiniz için

Rica ederim Sevancim seninle antrenman yapmak benim icin zevk olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..