Jump to content
Masatenisi.org Forum

Her Uye Nerdeyse Ayni Seyi Soyluyor "en Kotu Profesyonel Raket En

Recommended Posts

kombine raket demek, tahtasını lastiğini sen seçersin sen yapıştırır veya yapıştırırsın demek. yani seçim sansı senin elinde ve seçim seçeneklerin çok fazla. ucuz da olsa fazla. 4 gün sonra lastikleri söker yeni lastik takarsın. kombinenin olayı bu. kombine raket tazedir, lastikleri sen seçtiğin için kısa zaman içinde sökülür poşetinden yapıştırılır kesilir.

ama hazır raket, bir iki markanın bir iki çeşidinden fazla çeşit yok. fabrikasyon, forehand i backhandi aynı lastik. lastikleri sökeyim desen sökemezsin, hazır raket bayattır, fabrikasyon kesilir yapıştırılır, yolda gelir, kırtasiye rafında yerini alır, bekler müşterisini, bayatlar gider.

şöyle düşün, biri fast food burger, diğeri ev yemeği.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki hazir pahali raketler senin oyun stiline uygunsa bilemi diyelim ki yari fiyatindaki senin oyununa uygun bir raketten daha iyidir. Demek istedigim hazir raketlerde kaliteli yapimlar olmuyormu.

Son 5-6 yıl içerisinde üretilen güncel ve su bazlı lastiklerden örneğin Butterfly Tenergy , Stiga Calibra , Tibhar Evolution , Donic Bluefire, Andro Hexer ,TSP Agrit , DHS Tinarc vs. marka ve ismini yazamadığım diğer Masa Tenisi lastikleri ile üretilen bir hazır raket imal edilmediği için herkes kombi raket diyor.Bu sadece lastik boyutu , bir de tahta boyutu var bunun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır rakette kaliteli üretim olmaz çünkü müşterisi bilinçsiz. Biz pro raket kullananlar pütür geometrisini sünger derecesini ve üretim teknolojisini konuşurken hazır raket müşterisi raketin iyi olup olmadığını raketi kafasına sürerek anlıyor.

:-) Ben henuz yeniyim bu konuda. En fazla 25 tl lik hazir raket kullandim oda oynarken birine carpti cocugun ustunde kirildi. Cok uzulmustum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

size anlatılanları bir raket edinip oynayana kadar anlayamayacaksınız.

once bir raket alın lastik yapıstırın, birkac hafta oynayın ondan sonra kafanıza takılanları gelin sorun. daha "bosluk dolduracak" cevaplar alacaksınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:-) Ben henuz yeniyim bu konuda. En fazla 25 tl lik hazir raket kullandim oda oynarken birine carpti cocugun ustunde kirildi. Cok uzulmustum..

suan zaten siparis ettim. ama pahali bir hazir raket denemeden farki nasil anlayacagim :)

Sipariş etmişsiniz artık...

Ucuz raket sizin dediğiniz gibi cocuğun üstüne bir kere çarpmakla kırılır pahalısıda iki kere çarpmakla..

İyi günlerde ....Güle güle kullanın..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sipariş etmişsiniz artık...

Ucuz raket sizin dediğiniz gibi cocuğun üstüne bir kere çarpmakla kırılır pahalısıda iki kere çarpmakla..

İyi günlerde ....Güle güle kullanın..

Merhaba Selim abinin dediği gibi ucuz hazır raket çocuğa 1 kere çarpınca pahalı hazır raket 2 kere çarpınca kırılır ama kombi raket çarpınca çocuk kırılır.. :) :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

normalde stiga carbo advance 5 star hazir raket alacaktim sonra forumlari okuyunca baktimki en iyisi kombo raket yapmak bende adama sordum yollamadiysaniz degistirebilirmiyiz urunu diye oda bakti yollamamislar bende stiga allround nct, forehand icin stiga boost tp backhand icin xiom vega europe istedim nerdyse ayni fiyata geldi ama biraz daha pahali. tabi degistirme islemi oldugu icin onceden arastirmama ragmen fazla arastirma yapamadim adamin bana tavsiye ettigi seylerden arastirdim kontrollu ama guzel spin yapan bunlar makul geldi bakalim gelsin farki o zaman daha iyi anlariz,

stiga carbo advance 5 star

http://www.stigaus.com/products/rackets/star-rated/5-star/carbo-advance

stiga allround nct

http://www.tabletennisdb.com/blade/stiga-allround-nct.html

stiga boost tp

http://www.tabletennisdb.com/rubber/stiga-boost-tp.html

xiom vega europe

http://www.tabletennisdb.com/rubber/xiom-vega-europe.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gule gule kullanın tahtanız gayet guzel, birkac hafta antreman yapmadan tekrar soru sormayın, tahtanız elinize oturdukca sekillenen sorularınız burada yanıt bulacaktır. diger sorularınızı forum uyeleri yuzlerce kere daha once yanıtladılar, arama bolumunden ulasabilirsiniz.

iyi antremanlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gule gule kullanın tahtanız gayet guzel, birkac hafta antreman yapmadan tekrar soru sormayın, tahtanız elinize oturdukca sekillenen sorularınız burada yanıt bulacaktır. diger sorularınızı forum uyeleri yuzlerce kere daha once yanıtladılar, arama bolumunden ulasabilirsiniz.

iyi antremanlar.

Sagolun :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..