Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antrenman Topu Fiyatına 3 Yıldız Top

Recommended Posts

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?productId=spordelta568&categoryId=19016&sku=SPORDELTA568-B&gclid=CIHatJnWqbkCFU1f3godz2MAcg

Üstatlara bir sorum olacak:

Yukardaki adreste tanesi 39 kuruşa 3 yıldız top satılıyor.

Stag 3 yıldız top alacaktım, bu ilanı gördüm.

Bu toplar gerçekten 3 yıldız standartlarında mıdır?

Eğer öyleyse bu toplardan bol miktarda almayı düşünüyorum.

Sİz ne tavsiye edersiniz?

post-19238-0-86809100-1378021599_thumb.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ben üstat falan değilim, genç bir sporcuyum ama ben size bu konudaki tecrübemi aktarmak isterim yine de;

bu toplar üç yıldızlı değil (stag,altis,dunlop) gibi kırtasiye markalarının üç yıldızlı topları antrenman topu kalitesinde değil havalı gözüksün diye o üç yıldızı koyuyorlar dhs 1 yıldız antrenman topu alın maç topu olarak kullanın zaten profesyonel eller hissedebiliyor maç topu ile antrenman topu arasındaki farkı. kırtasiye topu olmasın antrenman topu olsun (joola,dhs, bty etc.) yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kutusunda ittf approved yazmayan hiçbir top maç topu değildir, ben size öyle özetleyeyim...

bunlar onaylı toplar değil ve maçlarda kullanılamaz ve bu tür topların lisansı olmadığı için istediklerini basarlar...

yıldızları marka koyuyor ittf değil.. ama bty,joola,stiga,dhs,tibhar gibi güvenilir ve lisanslı markaların koyduğu yıldız-

lara güvenebilirsiniz... ittf nin yaptığı tek şey onay damgası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..