Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Mi Oynuyor

Adem

Recommended Posts

Çevremde işte bi lastik 100 tl, tahta şu kadar ,falan diyorum , masatenisini hiç bilmeyen biriyle konuşulmuyor gerçi ama oynayınca gerçekten anlıyorsun gibi şeyler söylesem de sonunda herkes "Raket mi oynuyor" diyor cevap veremiyorum . Sizce nası bir yol izlemeliyim veya karşımdakine nasıl anlatmam lazım bu ekipman bolluğunu ve fiyat farkını.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çevremde işte bi lastik 100 tl, tahta şu kadar ,falan diyorum , masatenisini hiç bilmeyen biriyle konuşulmuyor gerçi ama oynayınca gerçekten anlıyorsun gibi şeyler söylesem de sonunda herkes "Raket mi oynuyor" diyor cevap veremiyorum . Sizce nası bir yol izlemeliyim veya karşımdakine nasıl anlatmam lazım bu ekipman bolluğunu ve fiyat farkını.

Kendi raketinin üstün özelliklerini niye deşifre ediyorsun ki? Bırak onlar kırtasiyeciden aldığı raketle oynasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi raketinizi karşınızdakilere verin, hiçbir top masayı tutmayacak nasıl olsa, bırakın kendileri anlasın...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana kalırsa hiçbir şeyi savunmanız gerekmiyor, ülkemizde bu spora olan ilgi malum.

Bir de şöyle bir şey var bahsi geçen kişiler belli ki bilgi sahibi değiler ve dar bir pencereden bakıyoorlar, yani siz ne kadar çaba sarfetseniz de bir şey anlatamayacağınız malum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisini ekipman oynamaz oyuncu oynar kendinizi savunacak bir konu yok ortada.

Dediginiz masatenisi topu karsiya gecirmekten ibaret sozu de bence cok dogru.

Ama daha guclu bir falsoyla yada cok daha yuksek suratle gecirmek onemli iste burada ekipman devreye giriyor.

Ben ayni lastikleri dikkat ediniz ayni lastikler 5 kat agac bir tahtayla kullanmam ile 7 kat agac tahtayla kulanmam ile 5 agac 2 arylate carbon dan olusan tahta ile kulanmam arasindaki guc farkini ve bloklardaki kontrol farkini yasayarak gordum ve biliyorum.

Heleki bir kirtasiye raketi lastigiyle bir kombo raket lastiginin arasinda ucurumlar vardir.

Seni iyi anliyorum ama bu deneyimi yasamamis bu sporla ilgilenmeyen biri bunu anlayamaz.

Bir soz soyle der; sen ne kadar iyi anlatirsan anlat anlatabilecegin karsindakinin anlayabilecegi kadardir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisini ekipman oynamaz oyuncu oynar kendinizi savunacak bir konu yok ortada.

Dediginiz masatenisi topu karsiya gecirmekten ibaret sozu de bence cok dogru.

Ama daha guclu bir falsoyla yada cok daha yuksek suratle gecirmek onemli iste burada ekipman devreye giriyor.

Ben ayni lastikleri dikkat ediniz ayni lastikler 5 kat agac bir tahtayla kullanmam ile 7 kat agac tahtayla kulanmam ile 5 agac 2 arylate carbon dan olusan tahta ile kulanmam arasindaki guc farkini ve bloklardaki kontrol farkini yasayarak gordum ve biliyorum.

Heleki bir kirtasiye raketi lastigiyle bir kombo raket lastiginin arasinda ucurumlar vardir.

Seni iyi anliyorum ama bu deneyimi yasamamis bu sporla ilgilenmeyen biri bunu anlayamaz.

Bir soz soyle der; sen ne kadar iyi anlatirsan anlat anlatabilecegin karsindakinin anlayabilecegi kadardir.

Ben topu karşıya geçirmek derken , geçsin de nasıl geçerse geçsin gibisinden bir anlayış olduğu için bu ifadeyi kullandım. Aslında yazdığınız söz çok doğru sen ne kadar iyi anlatirsan anlat anlatabilecegin karsindakinin anlayabilecegi kadardir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunları biliyorum , ama kendimi savunacak daha doğrusu masa tenisinin topu karşıya geçirmekten ibaret olmadığını anlatmaya bir iki cümle istiyorum sizlerden.

Masatenisinin topu karşıya geçirmekten ibaret olmadığını anlatmak istiyorsan bunu uygulamalı olarak yaparsın. Gayet basit, gelen topa bi fastspin yap feleği şaşsın:)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Masatenisinin topu karşıya geçirmekten ibaret olmadığını anlatmak istiyorsan bunu uygulamalı olarak yaparsın. Gayet basit, gelen topa bi fastspin yap feleği şaşsın:)))

dediğinizi yaptım zamanında karşımdaki adam seninle bir daha oynamam hile yapıyorsun zaten topun yamuk düz vuruyorum hep dışarı gidiyor diyerek salonu terk etti :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..