Jump to content
Masatenisi.org Forum

Timeless Sona Erdi Yeni Anti Veya Uzun Tırtıl Ne Olacak

Recommended Posts

biliyorsunuz joola timeless üretimden kalkıyor ve 2014 başından itibaren resmi tüm maçlarda kullanımı yasak.

ben fransadan sipariş ederken haberi Kıbrıs taki bir abimizden alınca siparişi iptal ettim.

yeni timelessimiz ne olabilir diye araştırırken nightmare anti yi aldık . anti kullananlar incelesin. ancak lastik timeless e göre hızlı kontrol sorunu var fakat reversal özelliği timeless ten çok daha fazla karşıdaki oyuncu eğer iyi spin çeken biriyse vay haline doğru açıyla yapılan bir blok müthiş bir chop olarak geri dönüyor. anti kullananlara tavsiye edebiliriz. ancak tahtanın backhand tarafın hızı 5 üzeri ise kontrol çok zor. bu lastiği kullanabilmek için hallmark aura tahta aldık. şu an atak spin çeken arkadaşlarla antremenlara başladık. güzel sonuçlar veriyor.

ancak ben uzun tırtıl veya anti kullanıpta çok memnun olan arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..