Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yapışmıyooor

Burak Yılmazer

Recommended Posts

Saygı değer forum üyeleri aldığım nittaku fastarc s-1 lastiğini joola lex glue ile bir güzel yapıştırdım birkaç gün sonra lastik ortadan şişmeye başladı sonra tamamen tahtadan çıktı.Lastik baya bombeli böyle U şekli alıyor baya bir tuning yemiş anlaşılan tekrar yapıştıracaktım baktım yapıştırıcı bitmişş. Elimdeki farklı tahtaya bu sefer bali le yapıştırdım daha önce denemiştim sorun olmuyordu ancak yine önce kek gibi şişti sonra tahtadan çıktı sizce ne yapmalıyım hangi yapıştırıcıyı önerirsini yapıştırıcı kağıt iyi bir fikirmi?

Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yapıştırıcı olmadıysa kağıt yapıştırıcı olsa da farketmez bence o lastikten çok umutlanma ama belki açık bi yerde 2-3 gün havalandırırsan şişkinliği azalabilir fakat bu seferde baliden dolayı eski haline geleceğini veya iş göreceğini pek zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bali ile yapıştırdıysan çıkması mümkün değil zaten. Pritt felan olabilir mi bali dediğin şey. Kağıt yapıştırıcıda olmaz diye düşünüyorum. Tuning sürdüysen lastiğin altında tabaka baya bir yumuşamıştır. Öncelikle bu tabakayı temizle daha sonra 2-3 gün açık havada havalandır.

Yapışmama nedeninin diğeri ise tahtanda fazla vernik vardır. Tahtanın yüzeyi çok parlak ve vernik var ise zımparala biraz tahtayı incitmeden. Daha sonra tekrar yapıştırmayı dene derim.

kolay gelsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Çok tuning yemiş anlaşılan" derken lastiği kullanılmış mı yoksa sıfır mı aldın bu da önemli? Çünkü kullanılmış olarak aldıysan aldığın kişiye lastikte neler kullandığını sorman gerekebilir.

Bunun dışında; tahtanın yüzeyinin vernikli olması, bali vs. şeylerle yapıştırdığına göre bilinçli montaj yapamamanda önemli faktörler olabilir.

Burak eğer istanbuldaysan bana ulaşırsan birliktwe yapıştırırız ve sorun ne ise görebiliriz. Çünkü görmeden yazdıklarımız varsayımdan ibaret.. Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 4 weeks later...

arkadaşlar iki yorum almaya siteye üye oldum, fakat raket tavsiyesi kısmına yazı yazamıyorum.

butterfly bilir severdik hangi modelini alayım diye girdim sitenize ve custom raketler tahtalar lastikler aldıgınızı gördüm şaşırdım bilmyiordum...

fakat lastik 100 lira tahta 150 lira gibi fiyatları gördüm sitelerde ve yapıştırması dahi bir risk.

şimdi hakkaten 200 liradan mı başlıyor bu raket düzenleme olayı ? hal böyle olunca butterfly 500 gibi bir model alacağım malesef. yoksa 50-60 liraya tahta sünger alabiliyor muyuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..