Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Önerir Misiniz?

Recommended Posts

oyun stilinizi, seviyenizi yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz size..

Kusura bakmayın konuyu açarken yazmayı unutmuşum. 4 senedir düzenli olarak oynuyorum ve antreman yapıyorrum. Boyuma göre masaya yakın oynuyorum. 3. 4. topta sayıya gitme için spin üretiyorum. Karşı taraf spin atarsa ters tarafa blok yapıyorum. İlgilendiğiniz için teşekkürler
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anladığım kadarıyla masaya yakın 3 topa atak oyuncusu olduğunuza göre forhand tarafına masaüstü lastiği olarak kabul edilen sert lastik kullanmanızı tavsiye ederim ve bunların yüksek atış açılı olanları(masa üstü rahat etmek için ). Bunlara ucuz alternatif vega pro,vega asia olacaktır. Fakat bütçenize göre daha hızlı,spinli olan tıbhar mx-p, tenergy 05 gibi lastikleri kullanabilirsiniz. fakat bu lastiklerde biraz kontrol sorunu yaşayabilirsiniz sert lastikler temas süresi kısa olduğu için konrolü zorlaştırır. İnce olan versiyonları ve nispeten pro ve asia daha kontorllü olacaktır. Backhandden ise dediğiniz gibi daha rahat block yapmak için düşük atış açılı ve kontrollü olan lastikler kullanabilirsiniz. Friendship focus snipe III örnek verebilirim ucuz ve işinizi görecek bir lastiktir. ya da buna benzer yumuşak orta sertlikte fazla yapışkan olmayan lastikleri kullanırsanız, daha rahat blok yapabilirsiniz. bu arada oyunstilinize göre forhand lastiği için çin lastiği Hurricane 3 de kullanabilirsiniz fakat oynaması biraz faklı olacak, alışmanız biraz zaman alacaktır. Ve düz toplarda sıkıntı yaşama ihtimaliniz var. Ayrıca ticari versiyonları tuningsiz olduğu zaman diğer lastiklere göre oldukça yavaş kalacaktır. Tercih sizin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 senedir oynuyorum demissiniz. Hangi dernekte ve kimlerle oynadiginizi da soylerseniz daha saglikli yorum yapilabilir. Yoksa buradan su lastik, bu lastik demek isin kolayi olur. Ama karbon ve off bir tahta kullaniyorsaniz orta sertlikte veya yumusak sungerli lastikleri tercih etmeniz daha faydali olur. Kombinasyon ve oyuna uygun tahta-lastik olayini cok once birakmis birisi olarak nacizane tavsiyemdir. Yuzlerce tahta ve lastik degistirdim ama sonuc ayni, benden bir cacik olmaz :( O yuzden lastige ya da tahtaya takilmayin, bol bol antrenman ve mac yapin. Zaten zamanla raket beni degistir diyecek ve siz de oyununuza uyan tahta ve lastikleri kombine edeceksiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 senedir oynuyorum demissiniz. Hangi dernekte ve kimlerle oynadiginizi da soylerseniz daha saglikli yorum yapilabilir. Yoksa buradan su lastik, bu lastik demek isin kolayi olur. Ama karbon ve off bir tahta kullaniyorsaniz orta sertlikte veya yumusak sungerli lastikleri tercih etmeniz daha faydali olur. Kombinasyon ve oyuna uygun tahta-lastik olayini cok once birakmis birisi olarak nacizane tavsiyemdir. Yuzlerce tahta ve lastik degistirdim ama sonuc ayni, benden bir cacik olmaz :( O yuzden lastige ya da tahtaya takilmayin, bol bol antrenman ve mac yapin. Zaten zamanla raket beni degistir diyecek ve siz de oyununuza uyan tahta ve lastikleri kombine edeceksiniz.

Bence kendinizi küçümsemeyin. Antreman ve maçları zaten kaçırmamaya çalışıyorum. Sadece lastiklerim eskidiğinden dolayı yeni lastik bakmaya başladım ve geçenlerde dhs tin arc ve tin arc 3 lastiklerini ucuz bi fiyata buldum. Hocama sorduğumda kullanmadığım için bilmiyorum sen bilirsin dedi. Bende size bi danışayım dedim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence kendinizi küçümsemeyin. Antreman ve maçları zaten kaçırmamaya çalışıyorum. Sadece lastiklerim eskidiğinden dolayı yeni lastik bakmaya başladım ve geçenlerde dhs tin arc ve tin arc 3 lastiklerini ucuz bi fiyata buldum. Hocama sorduğumda kullanmadığım için bilmiyorum sen bilirsin dedi. Bende size bi danışayım dedim.

Kafaya takmışsanız alırsınız zaten, şahsen ben onlarca tavsiyeye rağmen, aman etme eyleme şunu al deseler de dayanamayıp epey lastik denedim, alın deneyin kendiniz görün Tinarc'ları, içiniz rahat etsin :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çağan ve mustafa abiye katılıyorum ben öyle genel bilgi maiyetinde öneride bulundum.. ama kendimde yorumları okusam sorsam danışsam da en iyi yol alıp denemektir hem aklına takılmaz sonra :) e tabi biraz maliyetli ama çağan abinin de dediği gibi zaten bi süre sonra bulacaksın istediğin lastikleri.. önemli olan çok antreman yapmak çok maç yapmak hem oyun gelişimi açısından hem lastiğii maçta antremanda test etmen lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..