Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Açık 2013

Recommended Posts

Bir Çinli bir Avrupalı karması güzel olmuş iki şey dikkatimi çekti.Birincisi Long-Boll çiftinin dışında sayı aralarında pek diyaloğa giren çift göremedim sanki.Onlarda istişarenin mükafatını almışlar zaten.İkincisi bizim İzmirde bile çift maçlarında hakemler üst forma aynı olmayınca maçı oynatmıyorlar hiç bi sponsor üstlenenemiş heralde forma işini her nekadar herkes kendi ülkesinin formasını giysede aynı formada herkez kendi ülkesinin bayrağını taşıyabilirdi diye düşünüyorum...Son olarak en hoşuma giden çift maçı bu oldu setler 2-1 sayılar 9-9 iken çok extra bir sayı oldu şampiyonluğun yolu açıldı Long-Boll çifçi aldı sayıyı karşı taraf alsaydı maçı 3-1 kaybedebilirlerdi..Paylaşım için teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir Çinli bir Avrupalı karması güzel olmuş iki şey dikkatimi çekti.Birincisi Long-Boll çiftinin dışında sayı aralarında pek diyaloğa giren çift göremedim sanki.Onlarda istişarenin mükafatını almışlar zaten.İkincisi bizim İzmirde bile çift maçlarında hakemler üst forma aynı olmayınca maçı oynatmıyorlar hiç bi sponsor üstlenenemiş heralde forma işini her nekadar herkes kendi ülkesinin formasını giysede aynı formada herkez kendi ülkesinin bayrağını taşıyabilirdi diye düşünüyorum...Son olarak en hoşuma giden çift maçı bu oldu setler 2-1 sayılar 9-9 iken çok extra bir sayı oldu şampiyonluğun yolu açıldı Long-Boll çifçi aldı sayıyı karşı taraf alsaydı maçı 3-1 kaybedebilirlerdi..Paylaşım için teşekkürler...

:thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi ilk sette son sayıda bir hata yok mu ? sayı hao/rob 'un değil mi ?

aslında haklısın benim de siz söylediğiniz için dikkatimi çekti son sayı hao ile rob un gibi görünüyor bu videoda görmediğimiz başka bir şeymi var acaba:) özet yayın olduğu için belki maç devam ediyor o kısmı yayınlamamiş olabilirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..