Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bana Uygun Fiyatta Penhold Tahta Ve Ona Uygun Önerirmisiniz

mustafa.a

Recommended Posts

yani anlamam ama en ünlü penhold tahtalar stiga rosewood5 , yasaka extra offensive, malin carbon , dhs hurricane hao 2 , yani ünlülerimizin kullandıkları :D onların ekipmanlarından yapabilirsin. lastikte h3 bolca tuningli, bi de vega asia ,pro gibi bi lastikle backhande bi kombinasyon yapılabilir. ama ustalarımızdan yorum beklemen daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Yeni raket toplatcam. Bu yüzden bana penhold tahta ve penhold'a uygun lastik önerir misiniz?Şimdiden teşekkür ederim.

Eğer başlangıç için değilde gerçekten hızlı bir şey arıyorsan altta yazan xiom strato penhold sapına yasaka ma lin extra offensive in sapını taktım çok daha konforlu oldu lastikler xiom sigma 2 euro ve lkt pro xp takılı shakehande geçtiğim için kullanmıyorum tahta daha 2 haftalık lastiklerde çok kullanılmadı düşük bir fiyata anlaşırız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • 3 weeks later...

Merhabalar,

Arkadaşın açtığı konu üzerinden yazıyorum, açan arkadaşdan da şimdiden özür dilerim.

Siteyi baya okudum ama kafamda oturtamadım bir türlü.

5-6 Yıldır masa tenisi oynamıyorum. Oynadığım zamanlarda okul takımındaydım, okullar arası birinciliklerim vs vardı. Ama 6 yıl boyunca hiç oynamadım. Son bir aydır şirkete masa tenisi alındı ve bu sürede oynamaya tekrar başladım. Yeniden bir spor salonunu yazılıp amatör şekilde oynamaya devam etmek istiyorum.

Öncelikle benim ilk combom olacak, daha önce sürekli hazır iyi raketlerle oynadım. Yapabilirsem bu ilk olacak.

Oyun stilime gelince;

Hücum oynamayı seviyorum ama bana çakıldığı zaman karşılayıp tekrar hücuma geçme setleride çok hoşuma gidiyor.

Forehand'im çok iyi, backhand'im o kadar olmasa bile oda iyi sayılacak seviyede. Çok rahatlıkla backhand ilede atak yapıp, istediğim noktaya topu rahatlıkla kesebiliyorum, kesmeleri filan rahat yapabiliyorum yani.

Genel olarak atak ve spinli oynamaktan hoşlanıyorum. Masadan bir adım geride oynaması hoşuma gidiyor ama masaya yakın şekilde de oynayabiliyorum. Belli bir tutumum yok ama nasıl anlatılır bilmiyorum ama iki, üç vuruşdan sonra pozisyonu ayarlayıp atak yapmak hoşuma gidiyor.

Bu oyun tarzına göre bana bir combo önerebilirmisiniz acaba ? Fiyat olarak 300-400 olabilir, şuk adar daha ekleyip şunu al çok farkeder derseniz onuda düşünebilirim, yeter ki oynarken zevk alayım ve doğru raketle oynayayım.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..